Fotograf/ka Praha - poraďte mi prosím dobrého fotografa na svatbu v březnu 2016

Ahoj, hledáme dobrého a milého fotografa/fotografku na naší svatbu v březnu v Praze. Jednalo by se o focení cca 4 hodiny, převážně v interiéru (pravděpodobně restaurace Na tý louce zelený) ale kdyby bylo pěkné počasí, tak samozřejmě i venku. Máte zkušenosti s focením za špatného počasí? A možná by se našel někdo i s mimosezonním ceníkem? ;-) Moc děkuji!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás moje tvorba zaujme, ráda přijedu. Zkušenosti s focením za špatného počasí mám, ale zatím se téměř vždy stalo, že sluníčko během focení alespoň na chvíli vylezlo (nebo jsme vyběhli, když vylezlo), asi nějaké svatební štěstí nebo co :-) Posílám pár fotek, ze svateb, kdy až tak hezky nebylo, jednou se to řešilo focením v interiéru, u té druhé svatby, kterou posílám, jsme fotili venku i tak, bylo jen pod mrakem, ale sluníčko i přes předpovědi nakonec na pár minut vylezlo :-) Do soukromé zprávy posílám ceník. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zkušenosti i za špatného počasí mám velké. Termín v březnu asi volný. :-) Ceník mám ale jen jeden. Jestli řešíte především cenu, určitě zde někoho najdete. Já bych doporučil zvážit preference. Ze svatby vám zůstane partner, prstýnky a fotky. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@myrei Dobrý den, tam jsem letos fotila :-) Máte zprávičku...
Odpovědět
Profilova fotka
@myrei Koukněte i ke mě. Jsem z Prahy. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se přidávám k nabídkám :) Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete orientační ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojuji do zástupu fotografů, budu rád, když se podíváte na moji práci zde na profil nebo na web. S pozdravem Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych Vám nabídl mé služby. Co se týče počasí, většinou jsem měl vždy dobré :) Moji tvorbu a mimosezónní ceník naleznete u mě na webových stránkách. Míra
Odpovědět
Profilova fotka
@myrei
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i u nás je březen zatím volný. Pokud by se Vám naše práce líbila (více na facebooku a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych Vám nabídl své fotoslužby... Ukázky mé práce včetně referencí na webu :) S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@myrei Dobrý den, rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli. S pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, podivejte se na moji praci, v pripade zajmu Vam moc rada Vasi svatbu nafotim. Krasny den, Dara
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@ab79 hledáte fotografa nebo fotografku? 8-) Mně to prostě nedalo :-))))) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby svatebního fotografa. Nahlédněte prosím na mé webové stránky, kde najdete bližší informace, včetně orientačního ceníku. Nabízím do interiéru zábavu formou fotokoutku s rekvizitami případně i s tiskem fotografií, kde za špatného počasí můžete zabavit své hosty a třeba si odnést i vzpomínku ve formě vytištěné fotografie. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
My můžeme naprosto doporučit Radka Foučka, koukněte se k němu na stránky, jeho práce je nádherná :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, s focením za špatného počasí máme zkušenosti. Rádi Vám svatbu nafotíme. Podívejte se prosím do galerie na našem profilu. Fajn den. Tomáš
Odpovědět
Moc děkuji všem za nabídky, už jsme si z vás vybrali :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?