Menu Forum

Fotograf/ka Praha 25.6.2016

17. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
laylangel
Registrovala se 18. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 6 inzerátů. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
laylangel
Registrovala se 18. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 6 inzerátů. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hledám fotografa/fotografku na 25.6.2016 Praha , focení pouze obřad a pak portréty novomanželů.. cca 3-4 hodinky.
Kdyby někdo věděl o nějakém dobrém budu ráda za info emoticon
7. led ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_foto_pro_vas
Daniela Lišková - svatební a rodinná fotografka
Daniela Lišková PRO

Foto a video - Region Praha - východ
1

“I přesto, že je svatební sezona v plném proudu, probíhají rezervace na ostatní focení. Například na ta těhotenské v polích : ) http://svatebnifotoprovas.cz/tehotenske-foceni-v-exterieru/”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatebni_foto_pro_vas
Daniela Lišková - svatební a rodinná fotografka
Daniela Lišková PRO

Foto a video - Region Praha - východ
1

“I přesto, že je svatební sezona v plném proudu, probíhají rezervace na ostatní focení. Například na ta těhotenské v polích : ) http://svatebnifotoprovas.cz/tehotenske-foceni-v-exterieru/”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, ráda bych Vám na Váš velký den nabídla svoje fotografické služby. Jsem přímo z Prahy. Budu ráda, když se podíváte na můj web či FB, kde naleznete též reference. Zároveň si dovoluji Vám zaslat konkrétní nabídku do soukromé zprávy.
S pozdravem Foto pro Vás
7. led v 15:58  •  www.svatebnifotoprovas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, více informací máte ve zprávě

S pozdravem Tomáš Šnírer
7. led ve 21:03  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám zatím neobsazen.
Nabízené služby, portfolio a orientační ceník naleznete na mém webu.
Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete.

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
7. led ve 22:54  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

rádi bychom Vám nabídli naše služby ve Váš velký den. Jsme fotografické studio v Praze. Více informací si dovoluji napsat v soukromé zprávě.

Přeji příjemný den
8. led v 16:13  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@laylangel
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
11. led ve 23:16  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

Dobrý večer, nemohu psát doporučení sám sobě...tak snad za mě promluví moje fotografie. Pro lepší představu o mé práci navštivte můj web emoticon.
Pokud vás s partnerem mé fotografie zaujmou velice rád váš společný krok zdokumentuji. Bude mi ctí...

Budu se těšit na případné setkání.

S přáním pěkného večera.

Standa Matouš
16. led ve 20:22  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (38 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (38 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
 Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu.
Jan Zeman
17. led v 18:03  •  svatbyzeman.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotovinc
Svatební fotograf Michal Vinc
Michal Vinc PRO

fotoportrét
fotoportrét
fotovinc
Svatební fotograf Michal Vinc
Michal Vinc PRO

Dobrý den,
rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru.

Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma.

Vše podstatné na webu.

S pozdravem
M.V.
15. únor v 15:20  •  www.fotovinc.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, ráda Vám nabídnu své fotoslužby emoticon
Mou předností jsou nevyumělkované fotky a nenarušování obřadu.
Budu ráda, navštívíte-li můj profil a popřípadě web, kde naleznete jak fotografie, tak i orientační ceník.
15. únor v 16:15  •  www.terezapechova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elenatokareva
EltoPhoto
Elena Tokareva PRO

fotoportrét
fotoportrét
elenatokareva
EltoPhoto
Elena Tokareva PRO

@laylangel Dobrý den Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu.
Pokud by Vás práce zaujala, napište zpet.
15. únor ve 21:25  •  eltophoto.wix.com/photo  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anetavalkova32
Registrovala se 2. února 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 12. května 1984
fotoportrét
fotoportrét
anetavalkova32
Registrovala se 2. února 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 12. května 1984
 Ahoj, jestli mohu navrhnout fotografa z Prahy tak jedině Patricka Háchu, fotil nám svatbu a byli jsme nad míru spokojeni jak fotkama, cenou tak i celkovou profesionalitou. Anet emoticon
16. únor v 09:46  •  Svatba byla v květnu 1984  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alassia
4
Registrovala se 11. února 2016 na beremese.cz. Přidala 303 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
alassia
4
Registrovala se 11. února 2016 na beremese.cz. Přidala 303 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Tato je skvělá!!! http://www.petraibrahim.cz/
16. únor v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
ano volno mám a velice ráda váš velký den vám vyfotografuji. Podívejte se prosím na stránky a budu velice ráda pokud vás snímky osloví.

Přeji krásný den
Mirka Bendová