Fotograf/ka Praha 25.6.2016

Hledám fotografa/fotografku na 25.6.2016 Praha , focení pouze obřad a pak portréty novomanželů.. cca 3-4 hodinky. Kdyby někdo věděl o nějakém dobrém budu ráda za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám na Váš velký den nabídla svoje fotografické služby. Jsem přímo z Prahy. Budu ráda, když se podíváte na můj web či FB, kde naleznete též reference. Zároveň si dovoluji Vám zaslat konkrétní nabídku do soukromé zprávy. S pozdravem Foto pro Vás
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, více informací máte ve zprávě S pozdravem Tomáš Šnírer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím neobsazen. Nabízené služby, portfolio a orientační ceník naleznete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vám nabídli naše služby ve Váš velký den. Jsme fotografické studio v Praze. Více informací si dovoluji napsat v soukromé zprávě. Přeji příjemný den
Odpovědět
Profilova fotka
@laylangel Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nemohu psát doporučení sám sobě...tak snad za mě promluví moje fotografie. Pro lepší představu o mé práci navštivte můj web :-). Pokud vás s partnerem mé fotografie zaujmou velice rád váš společný krok zdokumentuji. Bude mi ctí... Budu se těšit na případné setkání. S přáním pěkného večera. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu. S pozdravem M.V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu své fotoslužby :) Mou předností jsou nevyumělkované fotky a nenarušování obřadu. Budu ráda, navštívíte-li můj profil a popřípadě web, kde naleznete jak fotografie, tak i orientační ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
@laylangel Dobrý den Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište zpet.
Odpovědět
Ahoj, jestli mohu navrhnout fotografa z Prahy tak jedině Patricka Háchu, fotil nám svatbu a byli jsme nad míru spokojeni jak fotkama, cenou tak i celkovou profesionalitou. Anet :-)
Odpovědět
Tato je skvělá!!! http://www.petraibrahim.cz/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ano volno mám a velice ráda váš velký den vám vyfotografuji. Podívejte se prosím na stránky a budu velice ráda pokud vás snímky osloví. Přeji krásný den Mirka Bendová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?