Fotograf /ka Praha 21.4.2017 - Botanicka zahrada kaple sv.Klary

Profilova fotka
Dobry den, shanim fotografa na patek 21.4. na obrad minisvatby (pouze zenich + nevesta + svedci) v botanicke zahrade v Praze v kapli sv. Klary, odhaduji tak 2h foceni.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, psal jsem zprávu. Jsem k dispozici. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, více informací posíláme do sz. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, minisvatba a takové místo, moc rád budu u toho...tedy pokud Vás zaujme má práce. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mohu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám a také volný. Pokud vás zaujme má práce, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tady volno a zájem. Posílám zprávu s nabídkou. Hezký čtvrtek přeji. Adriana
Odpovědět
Doporučuju Ivetu Neubauerovou z fotoateliéru NOOK. Dělali jsme s ní zásnubní focení na Vyšehradě a je to nádhera. Klidně koukni ke mně do alba. Bude nám fotit i svatbu. :-) https://www.facebook.com/FotoatelierN...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, mám volno a v kapli jsem už několikrát fotila. Pokoušela jsem se Vám poslat zprávu, ale bohužel vzhledem k Vaší poptávce z SK nelze. Budu ráda, pokud se ozvete, případně se s Vámi ráda sejdu, o víkendu jsem v Praze. Hezký den :-) Petra Trbolová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nahlédněte prosím do mé výlohy. Termín mám volný a z Letné jsem tam cobydup. 2h za 3000,-
Odpovědět
Profilova fotka
@la.bella Také volno :-) Více práce naleznete na webu. S pozdravem, Vlaďka
Odpovědět
Profilova fotka
Mockrát všem děkuji za reakce a za nabídky, s partnerem si to projdeme a napíšeme vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
ještě já, ještě já! zdravím a žádám o zařazení do uvažovaných fotografů. místo znám a chci tam fotit svatbu. fotky možno spatřit na mém profilu a především pak na webu. zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jsem začínající fotografka a focení se věnuji většinu svého volného času. Jelikož bych si potřebovala založit vlastní portfólio, nabízím focení Vaší svatby zcela zdarma. Jestli bude moje přítomnost na Vaší svatbě vnímána jako pozice druhého fotografa (záložního) nebo zda z důvodu finančních úspor využijete moje služby jako exklusivní, nechám na Vás. V mém portfólio nabízím ukázku mojí práce. Fotky nakonec samozřejmě upravuji a retušuji. Budu se těšit na naši spolupráci. Karolína
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?