Fotograf/ka - Praha 13.7.2018

Dobrý den, sháním fotografa na focení svatby, která se koná v pátek 13.7.2018. Nutno, aby měl fotograf s focením svatby již zkušenosti. Místo: Volcano Complex Praha 5. Předem děkuji za příspěvky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Mé portfolio s otatními informacemi najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Prahy. Termín máme zatím volný. Paní fotografka má mnoholeté zkušenosti s focením. Podívejte se na naše webové stránky, je tam více informací ( ceník+ svatební balíčky+ telefonní kontakt). Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@matulisek95 Dobrý večer, zkušenosti s focením svateb mám, když budou fotografie ode mě to pravé, rád budu fotit i Vaši svatbu :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím volný termín. Kdyžtak koukněte ke mě na stránky, kde najdete jak fotografie, tak info a v případě zájmu dejte vědět;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Jsem fotografka přímo z Prahy. Budu ráda, když navštívíte můj web, kde naleznete ukázky fotografií včetně ceníku. S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
@matulisek95 Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, pokud by se Vám líbil můj styl, napište mi a můžeme se na všem domluvit :) Teri
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přeji, mám volný termín, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová, svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@matulisek95 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Fotím především v lokalitě Praha. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám aktuálně volný :-) . Budu ráda pokud se podíváte na mou práci a případně se ozvete :-) Přeji krásný zbytek dne, K.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín ještě volný. Zkušenosti mám velké :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek den S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@matulisek95 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
@matulisek95 Dobrý den, moc rádi Vás osobně poznáme a zdokumentujeme Váš jedinečný den. To, co děláme je o Vás a pro Vás. Proto s Vámi tak rádi prožíváme Vaše emoce, lásku, štěstí i radosti. Naplňuje nás to a rádi to nadšení předáváme. Když budeme spolu fotit, pojďme si to užívat! Jsou to Vaše jedinečné okamžiky. Chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Máme rádi přirozené fotografie, ne umělé pózování. Proto Vás jen lehce, s grácií povedeme a Vy budete “tančit”. Užívat si ten klid a pohodu, kdy jste spolu. A k těmto chvílím se pak díky fotkám můžete vracet. Stále pro Vás budou živé a zářivé! Fotografie nás baví, fascinuje a naplňuje. A chceme něco z toho dát i Vám. Sledujeme zahraniční fotografy a aktuální trendy, abychom Vám předali něco nového, svěžího a kreativního. Rádi se učíme. A baví nás zkoušet nové techniky a styly. Jaký styl bude ten váš? Co je blízké Vašemu srdci? Co máte rádi Vy? Vyjdeme Vám vstříc. Už se těšíme, až si o tom popovídáme a až spolu něco krásného prožijeme. Pojďme si to užít! Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, Vámi poptávaný termín mám volný a bude mi ctí přispět Vašemu dni svou prací.:) Více informací naleznete na mém webu - od galerií s ukázkami všech krásných svateb, které jsem fotil, přes svatební balíčky až po kontaktní formulář.:) Budu se těšit! Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, dejte vědět. Těším se na setkání. S pozdravem, Michaela Kejdušová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Moc všem děkuji za příspěvky, postupně se proberu prácemi a ozvu se. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Dávám přednost hlavně reportážnímu stylu a detailům, ale samozřejmostí jsou i portréty podle vašeho přání.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud hledáte profesionálního fotografa na Vaši svatbu, jsme tu jen pro Vás. Focení svateb je pro nás vždy velkou výzvou, do které vkládáme maximum úsilí a mnohaletých zkušeností. Uvědomujeme si, že je tento den ve Vašem životě jedním z nejdůležitějších, proto se postaráme o to, že budete mít vzpomínku na jeho průběh se vší všudy. Jsme profesionálové, kteří focení milují a na naší práci je to vidět. Vyberte si z námi nabízených balíčků nebo si prostřednictvím balíčku Individual sami nastavte přesně takové služby, které budou odpovídat Vašemu rozpočtu a představám. Díky nám získáte nezapomenutelnou památku na tento důležitý den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a na 13.7. mám stále volno. Další fotografie a informace najdete na mé webové stránce. Děkuji a doufám, že mé fotky vás přesvědčí ^^
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím ještě volný a rád bych vám nabídl naše služby. Posílám pár fotografií na ukázku a pokud se vám bude naše tvorba líbit napište mi zprávu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?