Fotograf/ka Plzeň srpen 2016

Profilova fotka
Dobrý den, prosím, nabídněte nějakého přijatelného fotografa/fku od ranních příprav nevěsty až po rozkrojení dortu. Nevím kolik to bude přesně hodin, když to chci od přípravy až po hostinu, ale asi dost, protože pojedeme z Plzně do Lnář a obřad bude v 13,30, takže hostinu počítám tak 16,30. Všude jsem viděla kolem 10ti tisíc, tak sháním někoho levnějšího :-D Jestli to vůbec jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luema Dobrý den, poslal jsem zprávu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@paveldufek Děkuji, mám nečekaně hodně nabídek, takže musím s přítelem vše projít a v případě zájmu se ozvu, děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, určitě se dá sehnat o něco levněji. Pošlu Vám do zprávy cenovou nabídku, pokud Vás má tvorba zaujme, můžu přijet. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
@huwik Děkuji, podívám se :-) V případě zájmu se ozvu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Pokud by se vám fotky zalíbily tak klidně písněte. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych Vám nabídl mé služby. Moji tvorbu najdete u mě na webových stránkách. V případě zájmu mě kontaktujte. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Mockrát všem děkuji za nabídky, fotografa jsem si již vybrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luema Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@radek_zachytto_cz Dobrý den, děkuji, jak jsem psala výše, již mám zajištěno :-) Ale i tak děkuji za nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout Vám své služby ;-) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?