Menu Forum

Fotograf/ka Plzeň srpen 2016

6. lis 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
luema
5
Registrovala se 2. března 2015 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
luema
5
Registrovala se 2. března 2015 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 Dobrý den, prosím, nabídněte nějakého přijatelného fotografa/fku od ranních příprav nevěsty až po rozkrojení dortu. Nevím kolik to bude přesně hodin,
když to chci od přípravy až po hostinu, ale asi dost, protože pojedeme z Plzně do Lnář a obřad bude v 13,30, takže hostinu počítám tak 16,30. Všude jsem
viděla kolem 10ti tisíc, tak sháním někoho levnějšího emoticon Jestli to vůbec jde emoticon
24. zář 2015 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

Foto a video - Region Praha
19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

@luema Dobrý den, poslal jsem zprávu. Pavel
24. zář 2015 v 18:34  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luema
5
fotoportrét
fotoportrét
luema
5
 @paveldufek Děkuji, mám nečekaně hodně nabídek, takže musím s přítelem vše projít a v případě zájmu se ozvu, děkuji emoticon
24. zář 2015 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
určitě se dá sehnat o něco levněji. Pošlu Vám do zprávy cenovou nabídku, pokud Vás má tvorba zaujme, můžu přijet.

Mariana Ryšavá
24. zář 2015 v 19:01  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luema
5
fotoportrét
fotoportrét
luema
5
 @huwik Děkuji, podívám se emoticon V případě zájmu se ozvu.
24. zář 2015 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný večer,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Pokud by se vám fotky zalíbily tak klidně písněte.

Budu se těšit

Lukáš
24. zář 2015 ve 20:49  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
 Hezký den,
rád bych Vám nabídl mé služby. Moji tvorbu najdete u mě na webových stránkách. V případě zájmu mě kontaktujte.

Miroslav Vodička
25. zář 2015 v 06:31  •  www.miravodicka.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luema
5
fotoportrét
fotoportrét
luema
5
 Mockrát všem děkuji za nabídky, fotografa jsem si již vybrala emoticon
25. zář 2015 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@luema
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
4. lis 2015 ve 23:19  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luema
5
fotoportrét
fotoportrét
luema
5
 @radek_zachytto_cz Dobrý den, děkuji, jak jsem psala výše, již mám zajištěno emoticon Ale i tak děkuji za nabídku.
5. lis 2015 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf