Fotograf/ka na termín 16.7.2016, Příbramsko

Profilova fotka
Shanim fotografa/ku nebo i dva fotografy (jestlize nekdo foti ve dvojici). Chceme nekoho na cely den( od priprav az po vecerni party). Mam rada originalni a napadite fotografie a momentky, ktere zachyti atmosferu a celkovy den svatby. Muzete mi prosim zaslat cenovou nabidku do zprav. Jestlize muzete nekoho doporucit, budu rada. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím jsme volní, více info posíláme do zpráv;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji. Na mých stránkách naleznete odpovědi na vše, co jste zde zmínila - dva fotografy, celodenní focení a ukázky mé práce. Přeji příjemný lov na fotografa/y. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný. Na mých webových stránkách naleznete vše důležité. Od ukázek fotografií, ceníků až po popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Klidně se mrkněte. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám zatím volný, více na mém profilu :) Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukni na Zezu foto, Zuzka nám fotila svatbu taky v páru! A byli jsme moc spokojený! Doporučuji. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas, stavim se do rady fotografu pro Vasi svatbu. Projdete me portfolio a pokud Vas zaujme rad pro Vas pripravim konkretni nabidku na zaklade Vasich prani a pozadavku. Tomas W.
Odpovědět
Profilova fotka
@mdeny Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den také máme váš termín volný. více info na našem webu děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?