Fotograf/ka na svatbu 29.8.2015

Hledám fotografa/ku na svatbu 29.8. okolí Benešova
Odpovědět
Profilova fotka
@tokarev Krsáný večer, Váš termín mám ještě volný a ráda Vám jej nabídnu. Posílám zprávu. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web, ráda přijedu.. Pěkný večer, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný :) na webu či FB stránce mám více fotek, budu ráda, když se podíváte ;) V případě zájmu se stačí ozvat zde nebo na email a můžeme se dále dohodnout :) Hezký den! Adélka Boháčková
Odpovědět
Profilova fotka
Také hlásím volný termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám nabízím volný termín :) Veškeré informace a orientační ceník naleznete u mne na webu, fotky zde na mém profilu či také na webu. Přeji šťastnou volbu při volbě fotografa, je to na celý život :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, mám zatím volno, takže možno být k dispozici. Více info prosím viz zprávy :-) Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Více info zasílám do vaší interní pošty. Pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám tento termín zatím volný ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji a nabízím své služby. Veškeré info na WEBu fototovarna.cz. S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby. Pokud máte zájem, kontaktujte nás. Přeji příjemný den. Zdeněk Krejcar APFotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme stále volný a rádi Vám svatbu nafotíme. Hezký den, s pozdravem Šárka Mašková a Jakub Mašek.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezky den, pokud byste si přála výběr z více "Mašků", můžete se podívat na můj web, kde naleznete ceny i ukazky :) Josef Mašek.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?