Fotograf/ka na svatbu 29.7.2017-13h-23h? PRAHA

Dobry den, Hledame sikovneho fotografa/fotografku na nasi svatbu 29.7.2017 10h foceni od 13.h do 23h. Misto obradu je v Praze venkovni prostory a pote hostina na okraji Prahy. Svatba je mezinarodni, proto by byla prinosem znalost EN/IT:) Jde nam o nenuceny pristup, zachyceni dojmu a hostu ze svatby pro celozivotni vzpominku. Radi bychom obdrzeli nabidky ci kontakty na sikovne fotografy/ky, kteri maji cas a chut s nami nas den prozit a zaznamenat:) Pokud jen trochu mozne na 2-3h vyuzit polaroid ci fotokoutek na zabaveni hostu bylo by to idealni:)pokud ne, neni prioritou:) Fotky bychom radi v el.podobe nezli tistene. Budeme radi za Vase odpovedi:) G&V
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Když se Vám budou mé fotografie líbit, jsem Vám plně k dispozici. Fotky a další informace naleznete na mých stránkách. Přeji příjemný výběr fotografa. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer G&V, pro představu o stylu focení připojuji několik fotografií a více informací přidám do soukromé zpravy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevesty, pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovědět
Doporučuju Ivetu Neubauerovou z fotoateliéru Nook. https://www.facebook.com/FotoatelierN... nebo http://www.fotoateliernook.cz/ Můžeš kouknout ke mně do alba na fotky z Vyšehradu, myslím, že jsou povedený. My byli nadšení. Iveta nám bude fotit i svatbu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín, více info zasílám v sz. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout mé služby. Termín mám zatím volný a anglicky mluvím celkem obstojně. Prezentaci fotografií mám na svých stránkách, reference od klientů zde pod mým profilem. Na svatbě se snažím na jednu stranu vytvořit výrazné a snad trochu originální portréty a zároveň v reportáži moc nevstupovat do děníi. V nabídce našeho studia je zároveň možnost si přiobjednat službu Fotobot, což je automat, který sám fotí a fotky následně tiskne, máme rekvizity stan na ven a různá pozadí. Pokud si službu objednáváte spolu s fotografem je výrazně levnější. Jestli Vás a nastávajícího styl mé práce zaujme, moc rád si s vámi domluvím schůzku, kde vše probereme a případně sepíšeme smlouvu. Přikládám několik fotografií z centra Prahy a taky z okraje Prahy. Mějte se pěkně a třeba brzy Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji, mluvím anglicky a španělsky. Veškeré potřebné informace k fotografování najdete na mém webu. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rádi přijedem a svatbu vám nafotíme. Hezký zbytek dne Martin a Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já to chci! Omlouvám se, ale Vaše zadání mi zní naprosto nádherně a podle něj jste klient z mojí cílové skupiny. Budu rád, když se podíváte na můj profil a především web. Abych nezapomněl - termín volný mám a anglicky mluvím. Každopádně gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_2017 Dobrý den Veroniko, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) Anglicky mluvící svatby fotím běžně, italštině se rád přiučím. ;) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne dobre odpoledne, Moc se mi líbí, jak popisujete, co byste potřebovali. Mluvím plynule anglicky, Italsky moc ne, ale malickato rozumim. Polaroid nenabídnu, ale fotokoutek bych byla schopna zařídit, přenosné pozadí mám. Mrkněte, prosím, na mé fotky, pokud se bude líbit, ráda zašlu nabídku. Adrarna Cahová
Odpovědět
Mluvím anglicky a polaroid mám k dispozici. Navštivte můj web, nebo mě kontaktujte na e-mail.
Odpovědět
Profilova fotka
Veroniko, gratuluju, pokud byste si ještě nevybrali, tak můžu doporučit Renata, je Ital žijící v Praze www.renatomarzini.com
Odpovědět
Profilova fotka
Rádi vám svatbu nafotíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_2017 Dobrý večer, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_2017 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?