Menu Forum

Fotograf/ka na svatbu 29.7.2017-13h-23h? PRAHA

10. kvě 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
veronika_2017
Registrovala se 7. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 28. července 2017
fotoportrét
fotoportrét
veronika_2017
Registrovala se 7. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 28. července 2017
 Dobry den,
Hledame sikovneho fotografa/fotografku na nasi svatbu 29.7.2017 10h foceni od 13.h do 23h.
Misto obradu je v Praze venkovni prostory a pote hostina na okraji Prahy. Svatba je mezinarodni, proto by byla prinosem znalost EN/ITemoticon
Jde nam o nenuceny pristup, zachyceni dojmu a hostu ze svatby pro celozivotni vzpominku. Radi bychom obdrzeli nabidky ci kontakty na sikovne fotografy/ky, kteri maji cas a chut s nami nas den prozit a zaznamenatemoticon
Pokud jen trochu mozne na 2-3h vyuzit polaroid ci fotokoutek na zabaveni hostu bylo by to idealniemoticonpokud ne, neni prioritouemoticon
Fotky bychom radi v el.podobe nezli tistene.
Budeme radi za Vase odpovediemoticon
G&V
2. dub 2017 ve 22:28  •  Svatba byla v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (32 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

Foto a video - Region Brno
10
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (32 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

10
 Dobrý večer,
Když se Vám budou mé fotografie líbit, jsem Vám plně k dispozici.
Fotky a další informace naleznete na mých stránkách.
Přeji příjemný výběr fotografa.
S pozdravem Lukáš Alexander
2. dub 2017 ve 22:33  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

Dobrý večer G&V, pro představu o stylu focení připojuji několik fotografií a více informací přidám do soukromé zpravy.

Standa Matouš
2. dub 2017 ve 22:52  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photostancik_cz
FOTO STANČÍK
PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
photostancik_cz
FOTO STANČÍK
PRO

Foto a video - Slovensko
 Milé nevesty, pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
2. dub 2017 ve 23:07  •  www.photostancik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
digi94
57
Registrovala se 6. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 207 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
digi94
57
Registrovala se 6. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 207 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 Doporučuju Ivetu Neubauerovou z fotoateliéru Nook. https://www.facebook.com/FotoatelierNOOKPrague/?fref=ts nebo http://www.fotoateliernook.cz/ Můžeš kouknout ke mně do alba na fotky z Vyšehradu, myslím, že jsou povedený. My byli nadšení. Iveta nám bude fotit i svatbu. emoticon
2. dub 2017 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat.
S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
3. dub 2017 v 00:57  •  www.jungwirth-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirismalec
Jiří Šmalec
PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jirismalec
Jiří Šmalec
PRO

5
 Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
3. dub 2017 v 09:18  •  www.jirismalec.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

3
 Dobrý den,
mohu nabídnout volný termín, více info zasílám v sz.
Markéta Peterková
3. dub 2017 v 11:16  •  www.marpefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (36 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

41

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (36 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

41

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 4 lety)

Pěkný den,
dovolím si nabídnout mé služby. Termín mám zatím volný a anglicky mluvím celkem obstojně. Prezentaci fotografií mám na svých stránkách, reference od klientů zde pod mým profilem. Na svatbě se snažím na jednu stranu vytvořit výrazné a snad trochu originální portréty a zároveň v reportáži moc nevstupovat do děníi.
V nabídce našeho studia je zároveň možnost si přiobjednat službu Fotobot, což je automat, který sám fotí a fotky následně tiskne, máme rekvizity stan na ven a různá pozadí. Pokud si službu objednáváte spolu s fotografem je výrazně levnější.
Jestli Vás a nastávajícího styl mé práce zaujme, moc rád si s vámi domluvím schůzku, kde vše probereme a případně sepíšeme smlouvu. Přikládám několik fotografií z centra Prahy a taky z okraje Prahy.

Mějte se pěkně a třeba brzy Mikuláš Křepelka
3. dub 2017 ve 12:11  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

7

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

7

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 2 lety)

Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji, mluvím anglicky a španělsky. Veškeré potřebné informace k fotografování najdete na mém webu. Pěkný den, Šárka Hasara
3. dub 2017 v 16:23  •  http://sarkahasara.wix.com/wedding  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
20

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
20

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 3 lety)

Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu..
Soňa Goldová
3. dub 2017 ve 21:37  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
3. dub 2017 ve 22:00 • nikousak
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (40 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (40 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
 Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu.

Jan Zeman
4. dub 2017 v 10:43  •  svatbyzeman.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
AMAKA tým, FOTO + VIDEO Olomouc, Brno
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“ANI PODLE FOTEK NEPOZNÁTE DOBRÉHO FOTOGRAFA: Je to jednoduché, kvalitních fotografií na webu je hodně, ale jsou to práce z celého světa a vy často nemůžete tušit, za jakých okolností vznikly, kolik času se jim věnovalo apod. Proto například schopnost fotografa dostat z vás v krátké době maximum je na fotkách nepostřehnutelná = výsledkem jsou "jen" kvalitní fotografie. Srovnání byste”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)

3

“ANI PODLE FOTEK NEPOZNÁTE DOBRÉHO FOTOGRAFA: Je to jednoduché, kvalitních fotografií na webu je hodně, ale jsou to práce z celého světa a vy často nemůžete tušit, za jakých okolností vznikly, kolik času se jim věnovalo apod. Proto například schopnost fotografa dostat z vás v krátké době maximum je na fotkách nepostřehnutelná = výsledkem jsou "jen" kvalitní fotografie. Srovnání byste”
(Před 1 měsícem)

Rádi přijedem a svatbu vám nafotíme. Hezký zbytek dne Martin a Katka
4. dub 2017 ve 14:13  •  www.svatebni-fotos.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moudry_fotograf (38 r.)
Fotograf Tomáš Moudrý
Tomáš Moudrý PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
moudry_fotograf (38 r.)
Fotograf Tomáš Moudrý
Tomáš Moudrý PRO

4
 Dobrý den,

já to chci! Omlouvám se, ale Vaše zadání mi zní naprosto nádherně a podle něj jste klient z mojí cílové skupiny. Budu rád, když se podíváte na můj profil a především web. Abych nezapomněl - termín volný mám a anglicky mluvím.

Každopádně gratuluju!

Tomáš
4. dub 2017 ve 22:11  •  www.moudry-vision.com/svatby  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (35 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
79

“Nový letošní svatební workshop (svatební workflow + Adobe Lightroom) pro kolegy fotografy/ky zde: https://honzajezdik.com/blog/svatebni-workshop-2018-adobe-lightroom-svatebni-workflow”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (35 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
79

“Nový letošní svatební workshop (svatební workflow + Adobe Lightroom) pro kolegy fotografy/ky zde: https://honzajezdik.com/blog/svatebni-workshop-2018-adobe-lightroom-svatebni-workflow”
(Před 1 měsícem)

@veronika_2017 Dobrý den Veroniko, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. emoticon Anglicky mluvící svatby fotím běžně, italštině se rád přiučím. ;)

S pozdravem a přáním krásných dnů

Honza
4. dub 2017 ve 22:46  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
adrianacahova (38 r.)
Adriana Cahová - svatební fotografie
Adriana Cahová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
adrianacahova (38 r.)
Adriana Cahová - svatební fotografie
Adriana Cahová PRO

1
 Krasne dobre odpoledne,

Moc se mi líbí, jak popisujete, co byste potřebovali. Mluvím plynule anglicky, Italsky moc ne, ale malickato rozumim. Polaroid nenabídnu, ale fotokoutek bych byla schopna zařídit, přenosné pozadí mám. Mrkněte, prosím, na mé fotky, pokud se bude líbit, ráda zašlu nabídku.

Adrarna Cahová
7. dub 2017 ve 13:00  •  www.adrianacahova.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonalechnerova
Soňa
Soňa Lechnerová PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
sonalechnerova
Soňa
Soňa Lechnerová PRO

2
 Mluvím anglicky a polaroid mám k dispozici. Navštivte můj web, nebo mě kontaktujte na e-mail.
7. dub 2017 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
budeveselka_eshop
BudeVeselka.cz
Eva Marzini PRO

Svatební oznámení a tiskoviny - Region Praha
PRO Shop: 137 inzerátů
2
fotoportrét
fotoportrét
budeveselka_eshop
BudeVeselka.cz
Eva Marzini PRO

Svatební oznámení a tiskoviny - Region Praha
PRO Shop: 137 inzerátů
2
 Veroniko, gratuluju, pokud byste si ještě nevybrali, tak můžu doporučit Renata, je Ital žijící v Praze www.renatomarzini.com
7. dub 2017 ve 21:53  •  www.budeveselka.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)

3

(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)

3

(Před 1 měsícem)

Rádi vám svatbu nafotíme.
9. dub 2017 v 08:16  •  www.svatebni-fotos.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 5 měsíci)

@veronika_2017

Dobrý večer,

jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma.

Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit.

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě.

Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
13. dub 2017 ve 23:42  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 7 měsíci)

@veronika_2017
Dobrý den,
moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
10. kvě 2017 ve 23:19  •  www.fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani  • Odpověz  •  To se mi líbí