Fotograf/ka na svatbu 23.7.2016 - Kroměříž?

Zdravím, sháníme fotografa/ku na termín 23. července, svatba se bude konat na kroměřížském zámku, takže by byl vhodný někdo z Kroměříže nebo okolí. Svatbička bude menší (bude nás 10), ale i tak hledáme někoho šikovného a budeme rádi za každé doporučení. Díky moc :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný a jsem z Kroměříže. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v uvedeném termínu mám volno a s radostí nafotím Vaší svatbu. Bydlím napůl cesty mezi Kroměříží a Brnem, což je kousek, takže za cestu nebudu nic chtít. Další mé fotografie najdete zde na profilu, nebo na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Můžete se podívat na web .-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem z Kroměříže. Letos tady fotím velmi málo svateb, budu rád za svatbu "doma" :) Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Dvě svatby jsem již v Kroměříži fotila a moc jsem si ji oblíbila. Ceny a více mých fotek najdete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ráda budu Vaší fotografkou, více dointerní pošty :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?