Fotograf/ka na svatbu 2.6.2018 Brno + Jižní Morava

Profilova fotka
Dobrý den, s přítelem sháníme fotografa na náš velký den 2.6.2018 :-) Přípravy, obřad a hostina budou na Jižní Moravě - vinice, sklep, apod. Svatbu bychom chtěli ve stylu Rustic a měli bychom zájem o celodenní focení 10-12h. Budu ráda, pokud mi pošlete Vaše cenové nabídky. Moc děkuji a budu se těšit. Denisa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou moje fotografie líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na mých stránkách. Přeji příjemný výběr fotografa. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Jáááááá prosím chci mooc! Zníí to hoodně žůžo :3 ! Omrkněte moje stránky :)) Napíšem si mejla a domluvíme. Mějte se překrásně, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa_fr Dobrý den, napsal jsem Vám soukromou zprávu 🙂. Přeji hezký zbytek dne, Jan Fiala
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný. Nabídku máte ve zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukr. zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa_fr Dobrý večer,zaslal jsem Vám sz.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Hezký večer, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme ma prace, nevahejte se ozvat :-)
Odpovědět
Dobrý den, můžete shlédnout práci u mě na FB / webových stránkách. Pokud tvorba zaujme, rád pošlu detaily. Pěkný den Kamil K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Deniso, vybírat rozhodně máte z čeho...no stejně to zkusím a přihodím svou trošku do mlýna :-), protože jak v některých příspěvcích zaznělo, fotit takovou svatbu je radost. Posílám i soukromou zprávu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Miluju víno a Jižní Moravu. Na vebovkách mám veřejný ceník. Koukněte i na fotky, a když se vám budu zamlouvat, stačí na psat a domluvíme se. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nafotím krásné okamžiky Vašeho dne. píši SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. Vše potřebné naleznete na mých stránkách. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :) Také bych rád nabídl své služby fotografa pro váš společný den. Moc se mi líbí rustic/lesní/boho styl svateb. Ceník a základní informace jsou na mém webu. Pokud vás zaujmu, neváhejte mě kontaktovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
DObrý den , napsala jsme nabídku do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda zachytím okamžiky Vašeho šťastného dne. Nabízím 20% slevu na celodenní focení. Fotíme s asistentkou. V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte do zprávy. Děkuji a krásný den Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, děkuji moc všem za zaslané nabídky, bylo opravdu těžké si vybrat z tolika možností a krásných fotografií. Už máme vybráno, tak prosím již není třeba přidávat další nabídky. DĚKUJI JEŠTĚ JEDNOU :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?