Fotograf/ka na svatbu 11.6.2016 NJ (půl denní focení)

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme někoho kdo zachytí to nejlepší z naší svatby :-) Máme zájem o půldenní focení, celodenní nepoptáváme, na celý den již máme zajištěno video. Obřad bude probíhat na zámku v Kuníně, další focení pak v okolí NJ nebo kde uznáte za vhodné :-) Můžeme nabídnout max. 7tis Kč. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Za to co chcete nafotit, bych se určitě do Vámi nabízené ceny vlezl.Jsem z Frenštátu, dojet není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý dem, máme tento termín volný a není pro nás problém se přizpůsobit Vaším možnostem, moc rádi Vám svatbu nafotíme. Mrkněte k nám na web nebo na beremese profil, máme základní balíček focení už za 5 000 CZK, takže i ušetříte. :) Pro více informací mi zavolejte, nebo napište. :) těšíme se na případnou spolupráci! Rosalie Dančová,
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, ano velice ráda vám váš den D vyfotím. Cena vámi nabízená by byla na 5 hodin. Podívejte se prosím na stránky. Budu moc ráda , pokud se ozvete. Zdraví vás Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, uvolnil se mi termín, proto mohu nabídnout své fotoslužby. Děkuji, pěkný den, Robin Puškáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den Lucie, ja Vasi svatbu, prijedu na fotit rada, uz jsem myslim byly v kontaktu Jeste Vam posilam osobni zpravu, Hezky vikend Katka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?