Menu Forum

Fotograf/ka na svatbu 11.6.2016 NJ (půl denní focení)

9. dub 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lucie_nj
18
Registrovala se 24. září 2015 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 11 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
lucie_nj
18
Registrovala se 24. září 2015 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 11 přátel. Region Nový Jičín.
 Dobrý den,
sháníme někoho kdo zachytí to nejlepší z naší svatby emoticon Máme zájem o půldenní focení, celodenní nepoptáváme, na celý den již máme zajištěno video.
Obřad bude probíhat na zámku v Kuníně, další focení pak v okolí NJ nebo kde uznáte za vhodné emoticon Můžeme nabídnout max. 7tis Kč.
Děkuji emoticon
2. únor v 10:35  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby.
3. únor v 10:57  •  www.oakphotography.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
8. únor ve 22:24  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 5 měsíci)

Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Za to co chcete nafotit, bych se určitě do Vámi nabízené ceny vlezl.Jsem z Frenštátu, dojet není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit.
Mrkněte na můj facebook Allin Foto
23. bře ve 12:44  •  www.allinfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

Dobrý dem, máme tento termín volný a není pro nás problém se přizpůsobit Vaším možnostem, moc rádi Vám svatbu nafotíme. Mrkněte k nám na web nebo na beremese profil, máme základní balíček focení už za 5 000 CZK, takže i ušetříte. emoticon Pro více informací mi zavolejte, nebo napište. emoticon těšíme se na případnou spolupráci! Rosalie Dančová,
7. dub v 15:42  •  www.grafiweb.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “nevkladaj do fóra kontaktné údaje a webové stránky”
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

ano velice ráda vám váš den D vyfotím.
Cena vámi nabízená by byla na 5 hodin.
Podívejte se prosím na stránky.

Budu moc ráda , pokud se ozvete.

Zdraví vás Mirka
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Pěkný den,

uvolnil se mi termín, proto mohu nabídnout své fotoslužby.

Děkuji, pěkný den,

Robin Puškáš
8. dub v 00:09  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
 Dobry den Lucie, ja Vasi svatbu, prijedu na fotit rada, uz jsem myslim byly v kontaktu
Jeste Vam posilam osobni zpravu, Hezky vikend Katka
9. dub v 07:02  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  •  To se mi líbí