Fotograf(-ka) na 9. 8. 2014, Náchod?

Dobrý den, sháníme fotografa na naši svatbu. Naše představa je nafotit přípravy před svatbou, obřad a poté focení se svatebčany, celkem přibližně 3 - 4 hodiny. Je tady někdo z okolí Náchoda? V případě zájmu prosím o zaslání odkazu na vaše fotografie a cenovou nabídku. předem moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@bubli6 Pokud nebude nikdo z Náchoda, mohli bychom se domluvit. Hezký den
Odpovědět
Tak z Vašeho rajónu je výborný http://www.beremese.cz/catalog/vendor... a je tak dobrý, že bych neváhala a objednala ho na celý den, fotky Vám zůstanou a nebudete litovat:-)))
Odpovědět
Pan Ježdík dle termínů vypsaných na jeho profilu má bohužel už také plno...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Podívejte se na mé stránky v případě zájmu mě prosím kontaktujte. S pozdravem Tomáš Šnírer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Do Náchoda jezdím často fotit svatby a tento termín mám zatím volný. Ceny budou pro Vás určitě zajímavé. Poslal jsem nabídku do Vaší pošty. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
@bubli6 Dobrý den, jsem z Náchoda a moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
@fotomaslo hezký den, určitě by bylo fajn si ty inzeráty, na které odpovídáte, nejprve přečíst a mrknout, zda jsou aktuální. Tento je například z roku 2014 ;)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?