Fotograf/ka na 4.7.2015 Ostrava

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme fotografa nebo fotografku pro naši svatbu. Prosím, nabídněte. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a jsem přímo z Ostravy :-). Do sz Vám zasílám nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
@alexis01 Dobrý den, hlásíme volno;) Jindřich a Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím volný. Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. Pokud by se Vám líbily mé fotografie, neváhejte mě kontaktovat co nejdříve. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Za sebe můžu doporučit fotografa Martina Kubečku. Byli jsme moc spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také prozatím volný a jsem z Ostravy. Více mé práce naleznete na webu či fb. V případě dotazů, mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem, Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Ostravy bych sice musel dojet, ale už jsem to párkrát zkoušel a zvlád jsem to ;-)
Odpovědět
Ano, taky doporucuji martina Kubečku, skvělá spoluprace
Odpovědět
Doporučuji Michala Krusberského! Super přístup, cena a v neposlední řadě FOTKY!! :-) Byli jsme maximálně spokojení. Ale fakt netuším, zda má ještě tento termín volný...
Odpovědět
Profilova fotka
Pekný deň, som fotografka zo Slovenska a rada by som Vám ponúkla aj moje fotoslužby. Ak sa Vám moje práce zapáčia, rada poskytnem bližšie info.Termín zatiaľ voľný! :) s pozdravom Simona, SHINE VISION
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu naše služby
Odpovědět
Dobry den, jsem z Ostravy ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den prosím marně sháním fotografa na svatbu termín 5.9 nenajde se tady někdo kdo by měl volno prosím spěchá děkuji za případné nabídky :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?