Fotograf/ka na 18.6.2016, okres Vyškov/Brno?

Profilova fotka
Zdravím Vás, hledáme fotografa/fotografku na svatbu 18.6.2016, svatba bude v okolí Vyškova. Hledáme někoho, kdo nám udělá krásné fotky za docela slušnou cenu. Prosím o doporučení. Ideální, kdyby byl/a z okresu Vyškov/Brno/Prostějov. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu služby fotografky na Vaši svatbu :-) krásný den přeji, Vlaďka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a do Vyškova není problém dojet. Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste měli zájem, tak koukněte na náš profil. Na webu (ceník) si pak vaši svatbu za rozumnou cenu můžete spočítat v naší svatební kalkulačce. Hezký den a hodně štěstí...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a budu rád, když mrknete na profil nebo na webovky ;) budu se těšit, Petr Novák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme ještě volno, můžete mrknout k nám na web, FB nebo sem na profil, zda vás zaujme naše tvorba a my. Jsme z Brna, tak kdybyste se chtěli s přítelem nezávazně sejít, můžeme klidně zajít někam na kafe. Přejeme pohodové pondělí. JIndřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím se také s volným termínem, budu rád, když projdete moji práci zde na profilu nebo ještě lépe na webu, kde najdete i ceník. Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím poslední volný červnový termín. Můžete navštívit web, reference najdete zde na profilu.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásíme prozatím volný termín. Jsme z Kroměříže, na Brno jezdíme fotit často, není problém přijet i za Vámi :) Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu také nabídnout své služby, termín mám zatím volný ;) Přeji hezký den S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas, termin mam volny a rad Vam svatbu nafotim. Me portfolio na webu a castecne i zde na profilu. Z Brna nejsem, ale cestovne neuctuju :-) Budu se tesit Tomas Wolf.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný :) Pokud máte zájem, stačí se ozvat. Krásný den
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@maky91 Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím i svoje fotografické služby. Podívejte se i na webové stránky a v případě zájmu mne nevájte kontaktovat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?