Fotograf/ka na 18.6.2016, okres Vyškov/Brno?

9. lis 201514

Zdravím Vás,
hledáme fotografa/fotografku na svatbu 18.6.2016, svatba bude v okolí Vyškova. Hledáme někoho, kdo nám udělá krásné fotky za docela slušnou cenu. Prosím o doporučení. Ideální, kdyby byl/a z okresu Vyškov/Brno/Prostějov.
Děkuji.

• Dobrý den, ráda Vám nabídnu služby fotografky na Vaši svatbu 🙂 krásný den přeji, Vlaďka

• Dobrý den,
    Váš termín mám ještě volný a do Vyškova není problém dojet. Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy.

Mariana Ryšavá

• Dobrý den, pokud byste měli zájem, tak koukněte na náš profil. Na webu (ceník) si pak vaši svatbu za rozumnou cenu můžete spočítat v naší svatební kalkulačce. Hezký den a hodně štěstí...

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

termín mám volný a budu rád, když mrknete na profil nebo na webovky 😉

budu se těšit,

Petr Novák

• Dobrý den,

máme ještě volno, můžete mrknout k nám na web, FB nebo sem na profil, zda vás zaujme naše tvorba a my. Jsme z Brna, tak kdybyste se chtěli s přítelem nezávazně sejít, můžeme klidně zajít někam na kafe.
    Přejeme pohodové pondělí.
    JIndřich a Pavla Nejedlí

• Dobrý den,

hlásím se také s volným termínem, budu rád, když projdete moji práci zde na profilu nebo ještě lépe na webu, kde najdete i ceník.

Radim

• Dobrý den, nabízím poslední volný červnový termín.
    Můžete navštívit web, reference najdete zde na profilu..
    Přeji pěkný den, Soňa Goldová

• Dobrý den,

také hlásíme prozatím volný termín. Jsme z Kroměříže, na Brno jezdíme fotit často, není problém přijet i za Vámi 🙂 Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se 😉

Filip a Linda

• Dobrý den,

mohu také nabídnout své služby, termín mám zatím volný 😉

Přeji hezký den

S pozdravem

Vratislav Jenšík

• Zdravim Vas, termin mam volny a rad Vam svatbu nafotim. Me portfolio na webu a castecne i zde na profilu. Z Brna nejsem, ale cestovne neuctuju 🙂 Budu se tesit
    Tomas Wolf.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den, také jsem k dispozici 🙂

• Dobrý den, termín mám prozatím volný 🙂 Pokud máte zájem, stačí se ozvat. Krásný den

• @maky91  
    Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
    Radek

• Dobrý den.
    Nabízím i svoje fotografické služby.
    Podívejte se i na webové stránky a v případě zájmu mne nevájte kontaktovat.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsme dva. Kreslíme světlem. Vyprávíme Vaše příběhy jako básně v obrazech.
    Svatební fotografie, na kterých zachytím Vaše emoce. Neváhejte se mi ozvat, mám férové ceny a cestuji po celé ČR.
    Jsem mladý fotograf z Průhonic u Prahy. Fotografii se věnuji přes 7 let a neustále se snažím hledat nové výzvy a motivy.