Menu Forum

Fotograf/ka na 18.6.2016, okres Vyškov/Brno?

9. lis 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
maky91 (26 r.)
18
Registrovala se 9. července 2015 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků. Má 145 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 18. června 2016
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
maky91 (26 r.)
18
Registrovala se 9. července 2015 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků. Má 145 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 18. června 2016
    Region Vyškov
 Zdravím Vás,
hledáme fotografa/fotografku na svatbu 18.6.2016, svatba bude v okolí Vyškova. Hledáme někoho, kdo nám udělá krásné fotky za docela slušnou cenu. Prosím o doporučení. Ideální, kdyby byl/a z okresu Vyškov/Brno/Prostějov.
Děkuji.
24. srp 2015 v 07:31  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
49

“Máte už své datum a nemáte svatebního fotografa? Třeba v Grébovce se mi hodně líbilo a ty ranní přípravy s dětmi...pecka :-) Nebojte, dá se to s nimi zvládnout a je to fakt zábava :-) Nakoukněte se mnou na report z tohoto úžasného dne, který stál za to. http://www.vladkahollova.cz/galerie/cesko-slovenska-svatba-pavilon-grebovka/”
(Před 6 dny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

49

“Máte už své datum a nemáte svatebního fotografa? Třeba v Grébovce se mi hodně líbilo a ty ranní přípravy s dětmi...pecka :-) Nebojte, dá se to s nimi zvládnout a je to fakt zábava :-) Nakoukněte se mnou na report z tohoto úžasného dne, který stál za to. http://www.vladkahollova.cz/galerie/cesko-slovenska-svatba-pavilon-grebovka/”
(Před 5 dny)

Dobrý den, ráda Vám nabídnu služby fotografky na Vaši svatbu emoticon krásný den přeji, Vlaďka
24. srp 2015 v 07:34  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
31

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
31

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
Váš termín mám ještě volný a do Vyškova není problém dojet. Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy.

Mariana Ryšavá
24. srp 2015 v 07:50  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

3

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, pokud byste měli zájem, tak koukněte na náš profil. Na webu (ceník) si pak vaši svatbu za rozumnou cenu můžete spočítat v naší svatební kalkulačce. Hezký den a hodně štěstí...
24. srp 2015 v 08:24  •  www.svatebni-fotos.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (26 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

Foto a video - Region Brno
17

“– termíny na svatební video se plní, kdo by chtěl pěknou vzpomínku, budu rád, když se ozve a moc se těším na potkání! ;) http://www.noxphoto.cz/k-m-wedding-day”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (26 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

17

“– termíny na svatební video se plní, kdo by chtěl pěknou vzpomínku, budu rád, když se ozve a moc se těším na potkání! ;) http://www.noxphoto.cz/k-m-wedding-day”
(Před 1 týdnem)

Dobrý den,

termín mám volný a budu rád, když mrknete na profil nebo na webovky ;)

budu se těšit,

Petr Novák
24. srp 2015 v 08:38  •  www.noxphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,

máme ještě volno, můžete mrknout k nám na web, FB nebo sem na profil, zda vás zaujme naše tvorba a my. Jsme z Brna, tak kdybyste se chtěli s přítelem nezávazně sejít, můžeme klidně zajít někam na kafe.
Přejeme pohodové pondělí.
JIndřich a Pavla Nejedlí
24. srp 2015 v 08:54  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (29 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (29 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

hlásím se také s volným termínem, budu rád, když projdete moji práci zde na profilu nebo ještě lépe na webu, kde najdete i ceník.

Radim
24. srp 2015 v 09:16  •  www.radimhajek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 2 lety)

Dobrý den, nabízím poslední volný červnový termín.
Můžete navštívit web, reference najdete zde na profilu..
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
24. srp 2015 v 09:22  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

také hlásíme prozatím volný termín. Jsme z Kroměříže, na Brno jezdíme fotit často, není problém přijet i za Vámi emoticon Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;)

Filip a Linda
24. srp 2015 v 10:23  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

15
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

15
 Dobrý den,

mohu také nabídnout své služby, termín mám zatím volný ;)

Přeji hezký den

S pozdravem

Vratislav Jenšík
24. srp 2015 v 10:35  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
 Zdravim Vas, termin mam volny a rad Vam svatbu nafotim. Me portfolio na webu a castecne i zde na profilu. Z Brna nejsem, ale cestovne neuctuju emoticon Budu se tesit
Tomas Wolf.
24. srp 2015 ve 12:19  •  www.tomaswolf.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
24. srp 2015 ve 21:43 • fotografkabrno
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

15

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

15

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také jsem k dispozici emoticon
28. srp 2015 v 11:09  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oldrichhrb (27 r.)
Oldřich Hrb - svatební fotograf
Oldřich Hrb PRO

Foto a video - Region Znojmo
3

“Volné termíny 12. a 19. září :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
oldrichhrb (27 r.)
Oldřich Hrb - svatební fotograf
Oldřich Hrb PRO

Foto a video - Region Znojmo
3

“Volné termíny 12. a 19. září :)”
(Před 2 lety)

Dobrý den, termín mám prozatím volný emoticon Pokud máte zájem, stačí se ozvat. Krásný den
28. srp 2015 ve 22:37  •  www.oldrichhrb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 1 rokem)

@maky91
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
4. lis 2015 ve 23:17  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den.
Nabízím i svoje fotografické služby.
Podívejte se i na webové stránky a v případě zájmu mne nevájte kontaktovat.
9. lis 2015 v 09:57  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí