Fotograf/ka na 17.10.2015, SM kraj, svatba v Orlové

Sháníme fotografa na termín 17. 10. 2015, který nám rovněž poradí nějaké tipy na místa na focení.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín máme ještě volný. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný, budeme proto rády, pokud se podíváte na naše internetové stránky, na kterých naleznete veškeré informace. Orlovou mírně známe, takže by to nebyl problém.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Jsem z Ostravy, takže okolí znám a mohla bych nějaká pěkná místa poradit a najít. Ideální by bylo asi fotografování u přehrady Těrlicko, pokud to pro Vás není moc daleko :-). Na podzim je tam nádherně. Kdyžtak můžeme vymyslet i něco jiného, pokud by to bylo pro vás daleko. Více info pošlu do zprávy. S pozdravem, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme volný. Na Ostravsku fotíme několikrát do roka. Více z naší tvorby, termíny, svatební fotobalíčky, jejich obsah a cenu najdete na našem facebooku a webu. Předsvatební schůzka a smlouva jsou samozřejmostí. Pokud by Vás oslovila naše práce, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volno. V případě, že je o nás zájem, tak před svatbou projíždíme blízké okolí a hledáme zajímavá místa na focení. Pohodový den přejí. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je zatím volný. Lokace můžeme vybrat společně. Jsem z Ostravy, takže by to neměl být problém. Je to součást předsvatební schůzky. Pokud budete mít zájem, tak mě kontaktujte. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
@hanaham Dobrý den, Váš termín mám taky ješte volný. Budu rád, pokud byste navštívila mé stránky. Přikládám i nějaké fotografie, z kterých zajistě poznáte i doporučována místa na focení stylizovaných fotografií (fotografováno v říjnu). S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, proto i já mohu nabídnout své služby. Více informací naleznete ve zprávě :) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám ještě volno. Přeji Vám hezký den. Bóša
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, ráda dojedu:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Více mých fotografií naleznete na webu nebo fb. V případě že se Vám má tvorba bude líbit, určitě mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem, Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :)
Odpovědět
Vřele doporučuji Michala Krusberského. Byli jsme moc spokojeni ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volno ;) Přeji hezký den V.J.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Jezdím po celé republice. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?