Fotograf/ka na 12.8.2017 ( hotel Dakol Petrovice u Karviné)

Dobrý den, hledám někoho šikovného na svatbení fotografie v termínu 12.8. nejlépe z okolí Karvinska, děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a ceny mírné.... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník a další informace posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji. Veškeré potřebné informace najdete na mém webu. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
@pesupetula Dobrý den, jestli jsem šikovný na svatební fotografie, nechám na Vašem posouzení, ale každopádně vím, že jsem z okolí Karvinska, neboli přímo z Karvinska. Váš termín mám volný a budu rád, pokud byste si našla čas a navštívila můj zdejší profil. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Pozrite si dôkladne celé svadby fotografov, nie iba verejne vystavované pozlátko, ktoré v niektorých prípadoch nevzniklo na reálnej svadbe, ale na workshope.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?