Fotograf/ka Moravskoslezský kraj

Profilova fotka
Zdravím, chtěla bych vás poprosit zda-li někdo z vás nemá tip na dobrého fotografa či fotografku nejlépe z Moravskoslezského kraje 🙂 co si neůčtuje majlant Děkuju moc za tipy!
Odpovědět
Dobrý den, majlant si neučtuju a jestli se Vám budou moje fotky líbit a budu mít Váš termín volný, rád přijedu a svatbu Vám nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba, ráda přijedu. Ceny na webu jsou konečné.
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_cev Ahoj Baru 🙂 já jsem si zarezervovala paní Holoubkovou, dostala jsem na ní doporučení od mé kamarádky. Zatím komunikace probíhá úžasně a je velmi milá. Její portfolio se mi líbí a ceny má za mě hezké. Doporučuji kouknout na její FB stránku https://www.facebook.com/kacafotoholo... . Na jejích webovkách moc nových fotek není. Doufám, že pomůžu.. samotné mi to chvíli trvalo najít někoho, kdo mi sednul stylem focení a osobou.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@barbora_cev Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_cev Dobrý den slečno Barboro, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, i když nejsme z okolí, rádi vám s partnerem svatbu nafotíme, jsme zvyklí jezdit kamkoliv🙂 Jestli vás zaujme naše tvorba, dejte vědět a domluvíme se.
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_cev Dobrý den, mohu nabídnout své služby a rád Vám svatební den nafotím. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách :-) Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mně na web. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, posílám soukromou zprávu a víc informací! Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě hledáte, jsem Vám k dispozici. Fotím převážně v Olomouckém a Moravsko-slezském kraji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?