Fotograf/ka Kladno, 24.3.2017

Dobry den, shanime fotografa nebo fotografku na svatbu v terminu 24.3.17 v Kladne za rozumnou cenu. Muzete nekoho doporucit? Dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. nabidku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, psal jsem Vám zprávu. Omylem jsem okomentoval jinou poptávku :-) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my se klidně hlásíme, fotky a další potřebné věci najdete na našem webu. Přeji příjemné hledání fotografa. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé služby. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@simpat Dobrý den, koukněte i ke mě na portfolio. Mám to k vám kousek, ráda přijedu. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud zaujme moje práce, mohu být v tomto termínu k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín zatím ještě volný. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín mám volný. Mé portfolio a veškeré informace najdete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, ráda přijedu. Posílám ještě sz. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, přidávám se s volným termínem. Ukázku mé práce najdete zde na kartě nebo na našich webových stránkách :) hezký večer, Marie
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud mi napíšete více informací k Vaší svatbě, mohu Vám sestavit balíček a cenu přesně na míru podle Vašich požadavků k Vaší spokojenosti, a to v případě, že byste si žádný balíček tak, jak je sestaven nevybrali. Je možné sestavit cenu individuálně, vždy se dohodneme, nebojte se 😊 Ceník Vám mohu zaslat do mailu! Nyní mám akci First Minute – pokud si objednáte Váš termín do konce února, dostanete slevu na balíček 10 % nebo dopravu zdarma! S pozdravem Matzke Vít
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?