Fotograf/ka Benešov (obřad na Konopišti) 28.6. 2014

Profilova fotka
Dobrý den, najdu nějakého šikovného fotografa v termínu 28.6.14 za dobrou cenu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mám tento termín ještě volný. Kdyby se vám líbila naše práce, na ceně se domluvíme. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám mohu nabídnout své služby. Termín mám zatím neobsazen. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín volný, budu moc ráda, když se podíváte na mou práci. Hezký den, Eva.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám zatím volný. Budu rád, pokud se podíváte na můj profil zde nebo nebo na webové stránky. Cenovou nabídku Vám rád pošlu do osobni zprávy. Hezky zbytek večera. Daniel Dančevský .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. s pozdravem Petra Jansová fotografka Více na mím webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, Konopiště je krásná lokalita ;-) Bude mi potěšením, podíváte-li se na můj profil nebo webovky a pokud Vás moje práce zaujme, ráda se s Vámi domluvím na focení Vašeho svatebního dne ;-) Hezký den! Sany K.
Odpovědět
Zkus http://www.martinabredova.cz Nevím, jestli má volný termín, ale můžeš se zkusit zeptat. Strašně se mi líbí její fotky, dýchá z nich život :)
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, váš termín máme momentálně volný a budeme rádi, pokud se podíváte na naše internetové stránky - naleznete tam veškeré info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 28.6.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín máme volný.Rádi váš svatební den zvěčníme.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Protože m+ admin vymazal doporučuji fotografku Zezu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabízím zdokumentování Vašeho svatebního dne. Lída Černá
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?