Fotograf/ka a kameraman/ka na svatbu 6. 8. 2016 ve Velkých Bílovicích

Dobrý den, sháním fotografa a kameramana na celodenní focení (a natáčení) svatby vč. večerní zábavy. Hledám fotografie s atmosférou, s využitím hloubky ostrosti a protisvětla, s ne moc velkými postprodukčními zásahy a celkovou cenou do 10 000, čím méně, tím líp :) Od svatebního videa očekávám minimálně klip s opět zachycením atmosféry, pár záběrů některých detailů, rozhodující momenty typu "ano", "ano", společná fotografie všech svatebčanů, apod. Svatební video v delší délce jedině plus :) Celkovou cenu opět do 10 000, ideálně tedy levněji. Pokud máte volno, prosím o nabídky (včetně ceny) či tipy. Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, jsem z velmi blízkého okolí, cenově kousek nad Váš limit. Pokud by Vás práce zaujala, ozvěte se...-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám volný, stačí si prohlédnout mé stránky, kde najdete jak mou tvorbu tak i informace a o ceně apod. Pokud se Vám fotografie i cena budou líbit, rád budu Vaším svatebním fotografem. Hezké odpoledne. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám, info, koukněte a ozvěte se, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsta která má ráda protisvětlo? Boží :) Termín mám volnej, cenu za celej den mám kousíček nad, ale "asi by s tím šlo něco dělat", do Bílovic můžu přijet. A mám k sobě i sehranýho kolegu kameramana. @petrnoxnovak
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, myslím, že splňuji vaše kritéria a Beskydy jsou nádherná lokalita, kde velmi rád zachytím váš den D. Více fotografií ke shlédnutí na mých stránkách. Budu se případně těšit na viděnou. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, myslim, ze by se Vam mohly libit me prace. Mrknete prosim na web. Cena by byla 8tis Kc
Odpovědět
Profilova fotka
@confusia Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@confusia Mohu nabídnout video. Poslal jsem Vám před pár dny zprávu, ale zatím si ji nikdo nevyzvedl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Krasný dobrý večer, Váš termin mám zatim volný. V případě že by Vás má práce zaujala, napište - ráda se s Vámi sejdu osobně - kdy bychom mohli doladit i cenu - dle obsahu balíčku. S pozdravem Blahová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?