Menu Forum

Fotograf/ka a kameraman/ka na svatbu 6. 8. 2016 ve Velkých Bílovicích

26. led 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
confusia (27 r.)
1
Registrovala se 25. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. srpna 2016
    Velké Bílovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
confusia (27 r.)
1
Registrovala se 25. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. srpna 2016
    Velké Bílovice, Region Břeclav
 Dobrý den,

sháním fotografa a kameramana na celodenní focení (a natáčení) svatby vč. večerní zábavy.
Hledám fotografie s atmosférou, s využitím hloubky ostrosti a protisvětla, s ne moc velkými postprodukčními zásahy a celkovou cenou do 10 000, čím méně, tím líp emoticon
Od svatebního videa očekávám minimálně klip s opět zachycením atmosféry, pár záběrů některých detailů, rozhodující momenty typu "ano", "ano", společná fotografie všech svatebčanů, apod. Svatební video v delší délce jedině plus emoticon Celkovou cenu opět do 10 000, ideálně tedy levněji.

Pokud máte volno, prosím o nabídky (včetně ceny) či tipy. Děkuji!
19. led 2016 v 15:39  •  Svatba byla v srpnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
termín mám volný, jsem z velmi blízkého okolí, cenově kousek nad Váš limit.
Pokud by Vás práce zaujala, ozvěte se...-)
Pěkný den, Soňa Goldová
19. led 2016 v 16:00  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
19. led 2016 v 16:06  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (31 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (31 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 2 lety)

Zdravím,

tento termín mám volný, stačí si prohlédnout mé stránky, kde najdete jak mou tvorbu tak i informace a o ceně apod.

Pokud se Vám fotografie i cena budou líbit, rád budu Vaším svatebním fotografem.
Hezké odpoledne.
Lukáš
19. led 2016 v 16:11  •  www.dvakratano.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den, poslal jsem Vám, info, koukněte a ozvěte se, zdraví Bajer video
19. led 2016 v 17:59  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videobajer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (28 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

40

“Http://malinaphoto.cz/ivka-peter-highland-wedding/ Nejmenší svatba, kterou jsem letos fotil a díky báječnému statku Samsara jedna z těch nejkrásnějších!”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (28 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

39

“Http://malinaphoto.cz/ivka-peter-highland-wedding/ Nejmenší svatba, kterou jsem letos fotil a díky báječnému statku Samsara jedna z těch nejkrásnějších!”
(Dnes)

Nevěsta která má ráda protisvětlo? Boží emoticon
Termín mám volnej, cenu za celej den mám kousíček nad, ale "asi by s tím šlo něco dělat", do Bílovic můžu přijet.

A mám k sobě i sehranýho kolegu kameramana. @petrnoxnovak
19. led 2016 v 19:52  •  www.malinaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, myslím, že splňuji vaše kritéria a Beskydy jsou nádherná lokalita, kde velmi rád zachytím váš den D. Více fotografií ke shlédnutí na mých stránkách.

Budu se případně těšit na viděnou.

Standa Matouš
19. led 2016 ve 21:40  •  standamat-photography.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (31 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
7
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (31 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
7
 Dobry den,

myslim, ze by se Vam mohly libit me prace. Mrknete prosim na web. Cena by byla 8tis Kc
20. led 2016 ve 12:03  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 1 rokem)

@confusia
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
21. led 2016 ve 22:57  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

24

“Koukněte na svatební klip Ivanky a Lukáše v nádherném prostředí Slavkovského zámku a hotelu Allvet. Když si gymnastka bere hokejisty, je o zábavu postaráno. :-) https://vimeo.com/195190946”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

24

“Koukněte na svatební klip Ivanky a Lukáše v nádherném prostředí Slavkovského zámku a hotelu Allvet. Když si gymnastka bere hokejisty, je o zábavu postaráno. :-) https://vimeo.com/195190946”
(Před 8 měsíci)

@confusia Mohu nabídnout video. Poslal jsem Vám před pár dny zprávu, ale zatím si ji nikdo nevyzvedl emoticon
22. led 2016 v 09:13  •  www.svatebnivideo.majek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby.
25. led 2016 v 11:48  •  www.oakphotography.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
 Krasný dobrý večer,
Váš termin mám zatim volný.
V případě že by Vás má práce zaujala, napište - ráda se s Vámi sejdu osobně - kdy bychom mohli doladit i cenu - dle obsahu balíčku.
S pozdravem Blahová
26. led 2016 ve 20:34  •  www.blahowicz.g6.cz  •  To se mi líbí