Menu Forum

Fotograf/ka a kameraman/ka na svatbu 6. 8. 2016 ve Velkých Bílovicích

26. led 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
confusia (26 r.)
1
Registrovala se 25. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. srpna 2016
    Velké Bílovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
confusia (26 r.)
1
Registrovala se 25. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. srpna 2016
    Velké Bílovice, Region Břeclav
 Dobrý den,

sháním fotografa a kameramana na celodenní focení (a natáčení) svatby vč. večerní zábavy.
Hledám fotografie s atmosférou, s využitím hloubky ostrosti a protisvětla, s ne moc velkými postprodukčními zásahy a celkovou cenou do 10 000, čím méně, tím líp emoticon
Od svatebního videa očekávám minimálně klip s opět zachycením atmosféry, pár záběrů některých detailů, rozhodující momenty typu "ano", "ano", společná fotografie všech svatebčanů, apod. Svatební video v delší délce jedině plus emoticon Celkovou cenu opět do 10 000, ideálně tedy levněji.

Pokud máte volno, prosím o nabídky (včetně ceny) či tipy. Děkuji!
19. led v 15:39  •  Svatba byla v srpnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín mám volný, jsem z velmi blízkého okolí, cenově kousek nad Váš limit.
Pokud by Vás práce zaujala, ozvěte se...-)
Pěkný den, Soňa Goldová
19. led v 16:00  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
19. led v 16:06  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Zdravím,

tento termín mám volný, stačí si prohlédnout mé stránky, kde najdete jak mou tvorbu tak i informace a o ceně apod.

Pokud se Vám fotografie i cena budou líbit, rád budu Vaším svatebním fotografem.
Hezké odpoledne.
Lukáš
19. led v 16:11  •  www.dvakratano.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den, poslal jsem Vám, info, koukněte a ozvěte se, zdraví Bajer video
19. led v 17:59  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (27 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

19

“Něco nového na našich webovkách, retro styl na přehradě :) http://www.malovanyobrazek.com/svatby/terka-michal-brno-retrosvatba”
(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (27 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

19

“Něco nového na našich webovkách, retro styl na přehradě :) http://www.malovanyobrazek.com/svatby/terka-michal-brno-retrosvatba”
(Před 2 dny)

Nevěsta která má ráda protisvětlo? Boží emoticon
Termín mám volnej, cenu za celej den mám kousíček nad, ale "asi by s tím šlo něco dělat", do Bílovic můžu přijet.

A mám k sobě i sehranýho kolegu kameramana. @petrnoxnovak
19. led v 19:52  •  www.malinaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

Dobrý večer, myslím, že splňuji vaše kritéria a Beskydy jsou nádherná lokalita, kde velmi rád zachytím váš den D. Více fotografií ke shlédnutí na mých stránkách.

Budu se případně těšit na viděnou.

Standa Matouš
19. led ve 21:40  •  standamat-photography.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
 Dobry den,

myslim, ze by se Vam mohly libit me prace. Mrknete prosim na web. Cena by byla 8tis Kc
20. led ve 12:03  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@confusia
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
21. led ve 22:57  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

24

“Dnes jedna jarní svatba Ivanky a Honzíka, na kterou bych málem zapomněl. Obřad i hostina probíhali v hotelu Harmonie v Zastávce u Brna. Koukněte na jejich klip! https://vimeo.com/186380698”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

24

“Dnes jedna jarní svatba Ivanky a Honzíka, na kterou bych málem zapomněl. Obřad i hostina probíhali v hotelu Harmonie v Zastávce u Brna. Koukněte na jejich klip! https://vimeo.com/186380698”
(Před 4 týdny)

@confusia Mohu nabídnout video. Poslal jsem Vám před pár dny zprávu, ale zatím si ji nikdo nevyzvedl emoticon
22. led v 09:13  •  www.svatebnivideo.majek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby.
25. led v 11:48  •  www.oakphotography.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
 Krasný dobrý večer,
Váš termin mám zatim volný.
V případě že by Vás má práce zaujala, napište - ráda se s Vámi sejdu osobně - kdy bychom mohli doladit i cenu - dle obsahu balíčku.
S pozdravem Blahová
26. led ve 20:34  •  www.blahowicz.g6.cz  •  To se mi líbí