Fotograf/ka a kameraman/ka na svatbu 31.8.2018 Rakovnicko

Dobrý den, sháníme fotografa a kameramana na svatbu, která se bude konat na farmě/zámku Skřiváň kousek od Rakovníka. Chtěli bychom fotografie od příprav až po první tanec a hudební videoklip. Prosím o zaslání ukázek práce a cenových nabídek. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Marie, posílám malou ukázku práce a více do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabízíme foto a i video. Jsme sehraný tým:) Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mariehaasova Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Ráda vám nafotím váš svatební den. Více o mě najdete na mém webu, reference od nevěst zde na beremku. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, kameramany doporučuji @momentum. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :) Hezký den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku posílám do SZ
Odpovědět
koukněte na mě a na @petrnoxnovak jezdíme občas spoluu <3
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
@mariehaasova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?