Fotograf/ka 9.8.2016 Praha

Profilova fotka
Hledáme fotografa na výročí naší svatby - krátká procházka Prahou se zastávkou na místě, kde probíhal obřad. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Vaše výročí nafotím. Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám procházku nafotím. Odkaz na web je pod tímto příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a není pro mě problém přijet. Více z mojí práce na našem facebooku a webu. V případě zájmu nás kontaktujte pro cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Pro bližší informace a představu o ceně koukněte na můj web s nabídkou portrétního fotografování (odkaz najdete na konci textu u mého profilu, případně i na mém webu s nabídkou svatebního fotografování). Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Milá Ivtcho, pokud Vás zaujme má práce na profilu či facebooku, ráda se s Vámi projdu a zachytím atmosféru Vašeho výročí. Pokud ne, přeji Vám alespoň, ať se procházka a fotografování vydaří a hlavně ať vyjde počasí :) Adéla Vosičková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda se s vámi projdu... s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?