Fotograf/ka - 5.9.2015 - 3000,- Kč

Dobrý den, sháním fotografa/ku na den 5.9.2015 v rozmezí 3000-3500,- Kč (nějaký základní balíček) .. Díky za nabídky a prosím bez zbytečných komentářů, že za tyto peníze nebude žádná kvalita.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@alilisi Hezký den, termín mám volný a do 3500,- se vejdu i s dopravou. Jedná se o základní balíček - od příjezdu nevěsty, obřad a gratulace + společná foto a hodina pro portrétování novomanželů. Fotografování se může rozvrhnout do více částí, např. novomanželské portréty udělat až po hostině, není problém to rozdělit :-). Výhoda mých fotografií je, že co se týče novomanželských portrétů se snažím o tvůrčí nápady, vymýšlím pózy a zamlouvám místo pro fotografování (např. klášter) podle povahy či zájmů portrétovaných nebo podle tématu svatby. Budu moc ráda, když se ozvete. Rozšířené portfolio mám zde na beremku. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám zatím volný a mohu Vám svatbu nafotit. Do ceny se vejdu i s dopravou. Ceník a další fotky najdete na webu pod příspěvkem. V případě zájmu mě kontaktujte. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?