Fotograf/ka 4.9.2015 Praha-západ (Praha 6)

Dobrý den, sháním fotografa nebo fotografku s osobitým stylem. Ráda bych měla opravdu krásné vzpomínky na krásných fotkách:). Budu ráda za nabídky, obřad by se konal u Prahy 6 (okolí - Suchdol, Okoř...). Jednalo by se o focení příprav, obřadu, společné fotografie+fotografie novomanželů. Děkuji všem za nabídky i s ukázkou. Cena prosím do 7 500,-
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, muzete se podivat i na nase stranky ...... Vas termin mame jeste volny ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dmaskova Dobrý den, posílám interní zprávu. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dmaskova Dobrý den, také máte zprávičku...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! Prahu máme "za humny" a termín v současnou chvíli volný, dovolujeme si tedy zaslat interní zprávu s konkrétní nabídkou. :-) Přejeme příjemné přípravy svatby!
Odpovědět
Profilova fotka
@dmaskova Doporučuji Vojtu Herouta odkaz na jeho web je na mém webu níže, cenově cca odpovídá Vaší představě samozřejmě záleží požadované délce focení. Svatbu s obřadem na Okoři jsme spolu (já za kamerou on za fotoaparátem) letos úspěšně zdokumentovali. Svatební videoklip je na mém webu také. Vojtu tam, ale "bohužel" neuvidíte stejně jako já nejsem na fotografiích ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, bude mi ctí, pokud si rozkliknete stránky zde pod čarou. Za o něco málo vyšší cenu, bychom se do toho vešli v menším balíčku i s kameramanem. Pokud by vás styl zaujal, můžeme se sejít na nezávazné předsvatební schůzce a všechno to probrat, případně podepsat smlouvu. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, budeme moc rádi, pokud zavítáte i naše webové stránky, na kterých naleznete veškeré informace. Navíc jsme s kolegou z Prahy a můžeme tak jednoduše naplánovat osobní setkání
Odpovědět
Profilova fotka
@dmaskova Zdravím Vás, i já se připojuji s nabídkou. Vše najdete na mém webu v odkazu pod čarou. V případě, že vás moje nabídka a portfolio zaujme neváhejte mě kontaktovat. Jsem z Pha , mám to k vám kousek ;-) . Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@dmaskova Dobrý den, jsem Vám k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád bych Vám nabídl i mé služby. Co se týče ceny, tak se do rozpočtu vejdu a co se týče moji tvorby, tak tu naleznete na mých webových stránkách. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych si dovolil nabídnout své služby. Ukázku mé práce i orientační ceník naleznete na mých webových stránkách. Hezký večer. Jakub Horák - VyfoťMě_cz
Odpovědět
Profilova fotka
Jé okolí Okoře znám velmi dobře, přímo na konci Suchdola je teď nějaký nový mlýn kde se odehrávají svatby. Za 8tis nabízím 3hod focení, což je obřad, reportáž před a po obřadu, skupinky a potom zbývá třeba 1,5hod na osobité fotky vás dvou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Pokud se Vám budou moje fotky líbit, tak se určitě můžeme domluvit. Navíc při objednání focení svatby na příští rok nabízím slevu 10%. Hezký večer, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Danielo.. Deniso ..Dagmaro ..Dito ... ? :) Co takhle osobitý styl.. přirozená reportážní fotografie? Pokud jste si ještě nevybrala podívejte se na mé stránky. Do ceny se vejdu (viz ceník na uvedeném webu) Hezký den René Volfík
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám zatím ještě volný, kdyby byl žájem ;) Přeji hezký večer Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamilkubjatko
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrala svého fotografa na svatbu mohu vám nabídnout naše služby. Termín mám zatím volný. Pokud chcete, pošlete vaší představu a já vám připravím nabídku přímo pro vás. Přeji fajn den Lukáš Letzel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jsem Váš člověk :-) a dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín a profesionální práci. Jsem z Prahy západ. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslali jsme Vám interní zprávu :) David a Klaudie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?