Fotograf na svatbu, 31. 8. 2019, Ostrava

Dobrý den, sháníme na svou svatbu nějakého fotografa či nějakou fotografku, nejlépe z Ostravy a okolí, protože to nebude focení na celý den. Obřad budeme mít na zámku ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. Čili se bude fotit obřad a skupinové focení u zámku po obřadu, poté bude přesun na rodinný oběd a potom focení jen nás, novomanželů. Celkově asi tak 4 hodiny? Maximálně 5, ale více určitě ne. Prosím, přidávejte své nabídky, děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda přijedu. Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Ostravu mám kousek a velice ráda Vaši svatbu nafotím. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, máme rádi svatby a ještě raději je fotíme. Více v soukromé poště. Patrik a Radka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Děkuji všem za nabídky, už jsme si fotografa vybrali :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sykorka18 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?