Fotograf/ka 3.7.2021

Ahoj 🙂 Máte prosím někdo tip na sympatického a vstřícného fotografa/fotografku? Prošli jsme tolik stránek různých fotografů, že se v tom už mírně ztrácíme. Poradili byste nám prosím někoho? Nezáleží nám na tom, zda půjde o fotografa nebo fotografku, rádi bychom ale, aby: - uměl zachytit i přirozené okamžiky - nabízel předsvatební schůzku nebo dokonce focení - někoho pohodového, trpělivého a se zkušenostmi - líbí se nám hra se světlem a barvami, nechceme hodně temné nebo přeretušované (umělé) fotky, které vypadají spíše jako fotomontáž Za jakoukoli radu/tip budeme moc rádi, děkujeme 🙂
Odpovědět
P.S.: Zapomněla jsem dodat, že jde o místo poblíž Příbrami, Brdy 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, psal jsem zprávu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem svatební fotografka a kameramanka. 🙂 Pokud by Vás moje práce zaujala, zanechte email a domluvíme se. 🙂 Nabízím předsvatební schůzku včetně předsvatebního focení.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, z Prahy to k Vám mám nedaleko a všecky body splňuji :) Mrkněte ke mně na webovky (odkaz pod fotkami) nebo na FB a prohlédněte si mé portfolio. Když se Vám bude moje práce líbit, ráda se domluvím na termínu předsvatební schůzky. Se svými nevěstami ráda udržuji kontakt nejen před svatbou, ale i po ní ;) S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mně na web. Hezký den Markéta
Odpovědět
Dobrý den všem, moc děkuji za reakce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, budu moc ráda, pokud se podíváte i ke mně na webové stránky. Kde naleznete veškeré informace, včetně portfolia a cen. S přátelským pozdravem Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že bych požadavky mohla splňovat 😊. Příbram mám sice dál, ale pokud se vám moje tvorba zalíbí, tak napište a třeba se nějak domluvíme. Klára
Odpovědět
Profilova fotka
@samanthadem Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, splňuji všechny vaše požadavky a moc rád vám svatbu nafotím :-) Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :-) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@samanthadem Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda Váš den nafotím. Pokud se Vám moje tvorba líbí, dejte mi vědět. Děkuji. Hezký den. Monika
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný večer, kdyby Vás zaujala moje práce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@samanthadem Pokud stále ještě hledáte fotografa, ráda bych Vám nabídla své služby fotografky. Miluji přirozenost, emoce a momentky 🙂 Předsvatební schůzka nebo focení nejsou problémem.
Odpovědět
Profilova fotka
@samanthadem Nahlédněte i ke mně do presentace na www, kde mám nejen ukázky své práce včetně celých svatebních dnů, ale také ceník a reference od klientů. S pozdravem krásného dne Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás, prosím podívejte se na náš web.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?