Fotograf/ka - 29.9.2017 Moravský kras

Profilova fotka
Dobrý den, odřekla nám fotografka, tak hledám náhradu. Ráda bych člověka, který zachytí hlavně emoce. Nejde mi o strojovou dokumentaci svatebního dne, ale o zachycení pocitů a nenápadného proplouvání mezi hosty. Předem díky za nabídky nebo doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, takový styl mně sedí nejvíc. Když Vás zaujmu, neváhejte se ozvat. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den termín zatím volný. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@janesska Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme ma prace, nevahejte se ozvat. :-)
Odpovědět
Dobrý den, koukněte na můj web a instagram a napište :) Určitě se domluvíme :) Mějte se krásně, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, přidám se do zástupu fotografů a nabídnu své služby. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, termín mám volný, podívejte se na mé stránky, kde najdete potřebné informace. Případně se těším na spolupráci. Přemek
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím, že nabídek je dost, ale ještě jednu přihodím, protože takto se snažím fotit a místo, které jste zvolili bude dávat úžasné možnosti. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den Váš termín mám ještě volný. Pěkný den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@janesska Dobrý den, uvedený termín mám volný. Koukněte na mé www a v případě zájmu vám ráda zodpovím další otázky či se setkám na předsvatební schůzce. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud ještě hledáte bude mi ctí :) Mrkněte na můj web.
Odpovědět
Profilova fotka
Všem moc děkuji za reakce. Takovou salvu nabídek jsem nečekala. :-) Zrovna jsme na dovolené, tak pomalu koukám, jakmile se ale vrátíme a sednu k pc, projdu si všechny Vaše nabídky a ozvu se. ;-) Ještě jednou díky. Janes
Odpovědět
Profilova fotka
@janesska Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Dobrý den, asi již máte vyřešeno, ale pro Moravský kras (tedy pro hotel Skalní mlýn) fotí https://mywed.com/cs/photographer/pav.... Zkuste se kouknout na jeho práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zvedava_nevesta díky za další tip.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, před časem jsem Vám poslal zprávu. Pokud ještě nemáte vybráno, prosím koukněte.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?