Fotograf/ka 29.8.2015 Praha

Dobrý den, sháníme fotografku či fotografa na svatbu 29.8.2015 v Praze. Prosíme o nabídku s ceníkem. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný. Nabídku s ceníkem posílám do zprávy, přeji hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín máme ještě volný, do zprávy zasílám podrobné informace. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky, které máme uvedeny na kartě. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@jeunemariee1 Dobrý večer, Váš termín mám ještě volný a tak posílám osobní zprávu. ;-) Mějte se moc hezky. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám volný. Hodně se dozvíte na mých webových stránkách. A pokud tam nenaleznete vše, není nic snadnějšího než napsat nebo zatelefonovat, rád odpovím na vše. Hezký večer přeje Martin Šašek.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby...s pozdravem PetraJansová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný. Veškeré potřebné informace se dozvíte na našich webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Mou předností je nenarušování obřadu a nevyumělkované fotky... Dále pak několik malých milých překvapení :) Můj ceník naleznete na mém webu nebo profilu. Přeji šťastnou volbu fotografa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když nahlédnete i do mého portfolia v odkazu zde pod fotografií. Pokud by Vám a nastávajícímu sedl můj styl, můžeme si domluvit nezávaznou schůzku a v klidu u kafe vše probrat. V nabídce máme i kombinaci kameramana a fotografa za výhodné ceny, které naleznete na mých stránkách v sekci ceník. Sem bohužel ceny vkládat dle pravidel nesmíme. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den . Nabízím požadované služby. Ceník a další fotky najdete na profilu a pod příspěvkem na webu. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Můžete navštívit můj profil a web, kde najdete i kompletní ceník. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ráda bych Vám nabídla své služby. Budu ráda když se podíváte i na webové stránky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, všem moc děkuji za nabídky! Každou si projdeme a odpovíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám také ještě volný, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si přispět i se svou nabídkou. Budu rád, když nahlédnete na mé webové stránky, kde naleznete veškeré potřebné informace. Pokud vás má práce zaujme, bude mi potěšením, když mne zkontaktujete na mé emailové schránce. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den, Nikola
Odpovědět
Mrkni ke mně do alba, já byla spokojená se svojí a moc.
Odpovědět
Dobry vecer vsem, moc dekuji za nabidky i v doporuceni! Vse stale jeste prochazime. Prosim tedy o trpelivost. Kazdemu se pak urcite ozvu. Dekuji :-)
Odpovědět
Fotograf netradičně :-) i pro zábavu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já si dovolím nabídnout své služby. Koukněte na můj web a v případě zájmu se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, poptávka již není aktuální. Děkuji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?