Fotograf/ka 26.5.2018 Praha?

Dobrý den, hledáme fotografa naší svatby na 26.5. v Praze Hostivaři. Cca 4hod focení. Předem děkuji za tipy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit, jsem Vám plně k dispozici, napište a domluvíme spolu detaily. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Hanko, fotim v Praze menší svatbu 25. tak rád nafotim i Vaši, tedy pokud budou moje fotky splňovat, to co si představujete ☺. Sranda Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Hanko, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se :) Hezký den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký večer Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám s volným termínem. Pokud Vás má páce zaujme, dejte vědět;) Foky a info najdete na stánkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat část Vašeho dne. S pozdravem Petra Jansová, svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. V Hostivaři jsem nějaký čas bydlela a i teď to mám opravdu kousek. Moje fotky si můžete prohlédnout zde na profilu i na webovkách a FB stránce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, moc ráda Vám svatbu nafotím, nabídku jsem Vám právě poslala v soukromé zprávě. Přeju hezký den. :-) Alice Hekrdlová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Stále ještě nemáte fotografa, který by nafotil Váš svatební den? Chcete mít na své svatbě někoho, kdo má cit pro zachycení těch nejkrásnějších okamžiků? Očekáváte kvalitu a profesionální služby? AZ-fotosluzby.eu jsou Vám k dispozici - společně se postaráme o to, že Váš den bude tím nejkouzelnějším ve Vašem životě a všechny důležité okamžiky budete mít věrně zachycené na fotografiích. V rámci našich cenových balíčků si můžete vybrat takový, který pro Vás bude ideální. Nabízíme i balíček Individual, ve kterém si můžete dle potřeb, představ a rozpočtu libovolně navolit požadované služby. Rádi zachováme kouzelnou památku na Váš svatební den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám svatbu nafotíme. Příjemný a přátelský přístup je samozřejmostí. 8-) Pokud vás naše práce osloví, neváhejte mě kontaktovat. Ceník naleznete na webu. Přeji pěkný den, Lucie Vaňková
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?