Fotograf/ka 24.7.2021

Profilova fotka
Dobrý den, sháním fotografa/ku na svatbu v termínu 24.7.2021, místo svatby Hejnice u Liberce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Hejnice a okolí mám moc rád, byla by pro mě radost fotit svatbu zrovna tam :) Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda budu součástí Vašeho dne. Svatby fotím po celé ČR.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný, tak budu ráda, když mrknete i ke mně. V případě zájmu se ráda domluvím na termínu předsvatební schůzky :) S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a veškeré informace na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás, prosím podívejte se na náš web.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :) Vice informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Kdyby má práce (viz web) zaujala, rád se o focení postarám :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Poklidný den! Za náš svatební vyhledávač bychom doporučily hanka.foti, Denisa Fueco nebo Martinu Kovářovou. Zda budete mít zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete fotografy také rovněž kontaktovat. Najdete tam mnoho dalších dodavatelů, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem😉
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný. Rád nafotím i vaši svatbu. Na webu www.studioovsik.cz najdete důležité informace i moji práci. Budu rád za Vaši zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Barčo, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud by Vás má práce oslovila, rád Vám budu k dispozici. Děkuji, hezký den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky fotograf a kameraman (dva lidé) a automatický fotokoutek s rychlým tiskem, rekvizitami, pozadím a případně stanem pro venkovní použití. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@barca_svecova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?