Fotograf/ka 23. 7. 2016 Benecko (Krkonoše)

Profilova fotka
Dobrý den, prosím o zaslání nabídek na celodenní focení, cca 10 - 12 hodin. Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaše datum máme zatím volné. Rádi bychom Vám nabídli naše služby. Dovoluji si zaslat soukromou zprávu s podrobnějšími informacemi. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pěkný den AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. Veškeré informace, ceny, termíny mám uvedeny na webu. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se! ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam tento termin volny a v Krkonosich bych fotila moc rada :) Krkonose maji nadhernou atmosferu <3 Posilam par prikladu, me prace, vetsina fotek pochazi z memo pusobeni v Anglii, mrknete na me webovky, pokus se Vam budou libit, rada zaslu jak vypada nafocena cela svatba...Cena foceni na den je 8 tis. Katka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojuji s nabídkou. Více informací naleznete u mě na webu, pokud vás zaujme moje práce, prosím pište či volejte ;-) Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud by vás zaujal můj styl focení, velmi rád váš den D v tak nádherném prostředí zachytím. Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách, stejně jako bližší informace. Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@tette122 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@tette122 Dobrý den, velice ráda vám celý den zdokumentuji :) Celodenní ceník naleznete na mých webových stránkách. Výchozí bod je pro mě Liberec a Beroun :) S pozdravem M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @tette122, rád nafotím vaší svatbu. Informace o stylu a přístupu mám na webových stránkách. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám moc rád nabídnul své služby ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Bude mi potěšením zachytit váš den na tak krásném místě. Podívejte se na mé portfolio a webové stránky. Posílám podrobnější informace v soukromé zprávě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla naše služby. Balíčky naleznete zde na beremese nebo na www fotovalentovi cz. Fotíme buď ve dvou, nebo fotím sama. Bude nám ctí zdokumentovat Váš nejšťastnější den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se nabízím s volným termínem. Nabídku celodenních balíčků najdete u mě na stránkách. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc děkuji všem za nabídky.bylo jich tolik, že nebylo v mých silách na všechny reagovat. Už máme vybráno. Určitě Vaše fotografie udělají radost někomu jinému. Hezký den.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?