Fotograf/ka 20.5.2017 - Havířov?

Shanim fotografa/ku, ktery ma originalni napady při svatebnim foceni...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, záleží co je pro Vás "originální". Podívejte se na naše stránky a třeba Vám padneme do oka. Přeji příjemný výběr fotografa. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý, souhlasím s kolegou. Koukněte na můj web a třeba se Vám fotky budou líbit. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Doporučuji fotografa Michala Krusberského.. Byli jsme moc spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
@only0812 Dobrý den, nevím jestli mám originální nápady, to nechám na Vašem posouzení. V každém případě vím, že termín Vaší svatby mám ještě volný. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na mé fotografie. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby se Vám líbila moje práce, mám Váš termín také zatím volný. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, proto i já mohu nabídnout své služby. Portfólio, ceník i diář naleznete na mých stránkách ;) Přeji pohodový den. Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?