fotograf/ka 2.6.2016 - jižní Čechy

29. pro 2015150

Dobrý večer,
sháním fotografa/ku na svatbu - obřad+ hostina, cca 4-5 h, jižní Čechy. Doporučili byste někoho?
Děkuji.

Hezký večer.....

• @markovabohuslava  Dobrý večer,

máme zatím volno a rádi přijedeme. Můžete se podívat na doporučení od nevěst tady na profilu nebo podstatně více referencí přímo na našich FB stránkách.
    Jindřich a Pavla Nejedlí

• Dobrý den @markovabohuslava ,
    termín mám zatím volný. Odkaz na web tu je vidět také. A ceník zašlu do zpráv.

Pavel

• @markovabohuslava  Dobrý večer, termín volný 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer,

jsem z jižních Čech a Váš termín mám ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce 😉

Přeji hezký večer

S pozdravem

Vratislav Jenšík

• Dobrý den,
    pokud byste ještě změnili názor a rozmysleli si dobu focení (v sezóně krátké varianty svateb nefotíme), rádi za Vámi přijedeme. Jižní Čechy jsou zajímavá lokalita. Pokud by Vás naše práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se 😉

Filip a Linda

• Dobrý den
    váš termín máme volný, vaši svatbu rádi nafotíme více z naší práce najdete na našem webu.
    v případě zájmu mě kontaktujte jsem přímo z Jížních Čech.
    děkuji a přeji krásný den

• Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Ukázky mé práce naleznete na mém profilu či webu, kde je i orientační ceník. Při včasném zamluvení termínu sleva. Přeji šťastnou ruku při volbě fotografa 🙂

• @markovabohuslava  

Zdravím Vás,

i já se připojuji s nabídkou. Často jezdím do ČB, narodila jsem se tam a ráda vám vaší svatbu nafotím. Tento termín mám ještě volný. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Více fotek a doporučení od nevěst najdete zde na mém profilu na beremese.

Hezký den, ZeZu

• doporučila bych Kláru Kubartovou z ČB - nás fotila (na fotky teď čekám) a fakt pecka! 🙂

• Pěkný den,
    zkuste se prosím mrknout na mé portfolio.
    V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf + kameraman (2 lidé)

Mějte se krásně Mikuláš Křepelka

• Dobrý den,
    rád bych se připojil s moji nabídkou. S dopravou bychom se rozumně domluvili.,jsem ze sousedního kraje. Moji tvorbu najdete u mě na webových stránkách.

Miroslav Vodička

• Dobry den, take mam termin volny, cestovne si po CR neuctuju a rad Vam svatbu nafotim
    Tomas Wolf

• Dobrý den,

Váš termín máme volný a svatbu rádi nafotíme. Podívejte se prosím do galerie na našem profilu. Fajn den.

Tomáš

• @markovabohuslava  
    @monpe
    Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
    Radek

• Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Marcela photography
    Profesionální fotokoutek Funbox je skvělá atrakce, která přinese spoustu zábavy na vaši svatbu. odneste si sebou originální dárek a krásnou vzpomínku.
    Zachycuji okamžiky štěstí. Organizuji jen focení skupinové a novomanželů-všem ráda pomůžu s pózami. Proč já?-víc než 100 svateb a kladné recenze.
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů