Fotograf/ka 19.5.2018 Újezd u Uničova

Hezký den, sháním kamarádce na svatbu 19.5.2018 fotografa/fotografku :-) Je to to kousek od Olomouce - Újezd u Uničova. Kdybyste o někom šikovném věděli, budu ráda, když mi pomůžete :-) Když by se nejednalo o závratné částky, tak budu ráda ;-) Děkuji!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám a především kamarádce, budou mé fotografie líbit a ceník zaujme, jsem plně k dispozici. Vše potřebné najdete na mých stránkách. Přeji příjemný den. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do olomouce jezdím často, termín mám zatím volný. Děkuji, hezký den Robin
Odpovědět
Nám svatbu fotila Katka Brauërová z Uničova a naprostá spokojenost. Super nápady a maximální vstřícnost. Strašně nerada se fotím a většinou mám všude zavřené oči ale Katka si s tím během chvilky poradila a užili jsme si u toho hodně legrace. Mrkněte na její fb letos těch svateb fotila hodně. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud by se líbily fotografie, termín mám k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, můžete mrknout na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Dobrý den, do Újezdu to mám kousek a termín mám volný, víc posílám ve zprávě, hezký den.
Odpovědět
Všem moc děkuji! Informace předávám dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dnes jsem shodou okolností psal do last minute, že se mě uvedený termín uvolnil :). Takže pokud bude zájem, jsem momentálně k dispozici, cenovou nabídku si Vám dovolím poslat soukromou zprávou. Přeji hezký víkend Zdeněk Fiamoli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám volný a mohu být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád přijedu. Veškeré informace mám na svých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín 19.5.2018 mám volný. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @misapa Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím...mrkněte i ke mě na web a určitě se domluvíme ;) Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku. Těším se na Vaši odpověď a přeji prima zbytek dne. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám zatím volný. Mou tvorbu najdete na webové a facebookové stránce uvedené v profilu. V případe zájmu mě neváhejte kontaktovat :-) Jedlička
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jestli ještě nemáte vybráno, mrkněte i ke mě na web ;) Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bydlím v Olomouci , tak to mám kousek, tak můžete kamarádce dát odkaz na můj web, který je pod fotkama. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?