Fotograf/ka 18.6.2016 - Slovensko

Profilova fotka
Hledám fotografa na svatbu na Slovensku (Stará ĽubovŇa) v termínu 18.6.2016 Aby byl k dispozici cca od 12h do 3h do rana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud Vás moje práce zaujme, ozvěte se.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my máme termín volný a není pro nás problém přijet na Slovensko, letos už tam jednu svatbu rezervovanou máme. Jsme kousek od Zlína. Fotíme ve dvou, smlouva je pro nás samozřejmostí. Více z naší aktuální práce, informace o nás, fotobalíčky, jejich obsah, cenu a další informace najdete na našem facebooku, příp. webu (aktualizujeme). Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám také volný, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme, můžete mrknout k nám na profil, web nebo FB. Přejeme pohodový den J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mohu nabídnout své služby. Více informací naleznete ve zprávě ;) Hezký den, Vašek :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?