Fotograf/ka 18.6.2016 Hořovicko

Zdravím :), poptáváme fotografa, který by s námi strávil náš svatební den 18.6.2016. Obřad a snad i hostina se budou odehrávat v přírodě v brdských lesích. Děkuji za nabídky :).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Koukněte ke mě na webové stránky, kde najdete odkaz na mé portfolio, na můj blog i na můj ceník. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se stanu vaším svatebním fotografem. Mám to k vám kousek ;-) Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám již plný, ale vřele bych doporučila zde z beremka Khiria - photographer, fotografku, která má s focením v lese a v přírodě mnoho zkušeností.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám volný, pokud by vás práce zaujala, tak klidně písněte. Budu se těšit :) Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim mame volno, muzete mrknout k nam. Jindrich a Pavla Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také hlásíme volný termín. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. svatba v lese nás zaujala :-)! Pokud chcete, mrkněte i na naši (resp. v tomto případě na mužovu práci).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Svatba v lesích je super nápad. Moc rád Vám ji nafotím, termín mám ještě volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Hořovic a Brdy mám poměrně slušně projeté :-) Mrkněte ke mě na stránky, možná by Vás moje práce oslovila.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný, kdyby byl zájem :) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, také mám zatím termín volný, byť jsou poptávky, tak zatím žádná potvrzená. S pozdravem, Vlaďka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@luckaba111 Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím i svoje fotografické služby. Podívejte se i na webové stránky a v případě zájmu mne nevájte kontaktovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ráda posloužím...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?