Fotograf/ka 18. 10. 2014 Středočeský kraj

Dobrý den, sháníme fotografa/fotografku na tento termín pro nafocení svatebních příprav, obřadu, poobřadních fotek, hostiny + večerního veselí, ale to není podmínkou. Cenově se musíme vejít max do 5 000,- Kč. Prosím o nabídky. Děkuji.
Odpovědět
http://www.janceleda.cz/ Doporučuji!
Odpovědět
Profilova fotka
@micha_ela_23 Dobrý den, Váš termín mám volný, více posílám do zpráv. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, Váš termín mám volný, ale cenově se, přiznám sama, do 5000,- za celodenní focení nevejdu. Přesto uvítám, když alespoň nahlédnete na mé webové stránky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@micha_ela_23 Dobrý den, odeslal jsem Vám interní zprávu. S pozdravem Tomáš Šnírer
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu rád, když si prohlédnete i moje stránky na stránkách pod tímto příspěvkem, třeba Vás můj styl osloví. Mějte se moc pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@micha_ela_23 Dobrý den, koukněte i na mé portfolio sem na beremese.cz či na můj web. Termín mám volný. ;-) Hezký den, Zuzka Zezu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín svatebního dne mám také zatím volný. Budu rád, když nahlédnete také na mé webové stránky, kde naleznete i orientační ceník. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, vas termin mam volny, cenove by jsme se urcite domluvily, kdyztak kouknete na me webovky. Hezky den Ivi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?