Fotograf/ka 17.7.2021 Plzeň

Dobrý den, sháním fotografa/ku na svatbu v termínu 17.7. 2021, místo svatby Plzeň 🙂 Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, k Plzni mám kladný vztah :-) Píši soukromou zprávu s podrobnostmi. V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Plzeň je velmi krásné město a moc rád vám tam svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný :-). Rád se o focení postarám, zaujme-li má práce (vizte web).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda za Vámi přijedu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@dasahudecek Dobrý den, termín máme volný, rádi vyfotíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Dášo, mám volný termín. Více informací jsou na www.okemfotografa.cz Pěkný den Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. Petra svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@dasahudecek Dobrý den Dášo, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky fotograf a kameraman (dva lidé) a automatický fotokoutek s rychlým tiskem, rekvizitami, pozadím a případně stanem pro venkovní použití. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry den 🙂 Tento termín mám prozatím volný. Moje webové stránky jsou www.stanislavatylmanova.cz nebo fb www.facebook.com/SPphotography.cz Jezdím po celé ČR 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?