Fotograf/ka 17.6. 2017

Profilova fotka
Zdravím :) hledáme šikovného fotografa/ fotografku, celodenní účast na svatbě od ranních příprav po min. 1.novomanželský tanec,cena nejlépe kolem 10.000,-. Vše okolí Brno. Obřad Křtiny. Hostina upřesníme. Nabídky mi prosím posílejte na e-mail krckovad@gmail.com Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem e-mail. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mame jeste volny....a jsme kousek od Brna :). Zdenek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Nabídku posílám na email. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@krckovad Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Více info zasílám emailem. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, poslal jsem e-maill :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád bych vaši svatbu nafotografoval. Vaše poptávka je velmi přitažlivá. Můj styl fotografování svateb by Vás mohl oslovit. Fotografuji svatbu čistě jako celodenní dokument. Párových fotografií dělám jen několik. Soustředím se na dokumentování celé svatby. Fotografuji do té doby, do kdy to dává smysl.. většinou do 23.hod, do půlnoci. Pak už fotoaparát většinou ukládám. Do 2 týdnů po svatbě ode mne dostanete velice kvalitně vytištěné album. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Detaily a referenční alba na mých webových stránkách (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zmíněný termín mám volný a na ukázku přikládám nejnovější snímky ze sobotní svatby 29.10. ve Křtinách a nedalekého lomu. Moc ráda zaznamenám Váš den od ranních příprav po noční veselí. Okolí Křtin mám moc ráda, z Brna to mám kousek a trávím zde hodně volného času, díky tomu můžu vytipovat ty nejlepší lokace na portrétování. Více informací najdete na mých stránkách a profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Více z mého portfolia a cenové balíčky najdete na webu. Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?