Fotograf/ka 16.6.2017 Brno-venkov

Ahoj, hledáme fotografa na svatbu v pátek 16.6.2017 - Brno venkov, Vyškov, najdeme? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když by se Vám mé fotografie líbily, jsem Vám plně k dispozici. Mou práci a další potřebné informace najdete na mých stránkách. Přeji fajn pondělí. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více v SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
@jzk píši zprávičku
Odpovědět
Profilova fotka
podívejte se i na mé portfolio :)
Odpovědět
Děkuju všem za tipy a nabídky, prohlídneme si a dáme vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
@jzk Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám volný. Portfolio najdete na webu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a ceny mírné.... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jzk Dobrý den, Váš termín mám volný a rád nafotím Vaší svatbu (zde malá ukázka fotek z Rousínova a Habrovan). Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
@jzk Dobrý večer, uvedený termín mám ještě volný. Všechny informace naleznete na mých www. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín mám volný a rád Vám jej nabídku. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
@jzk Zdravím Vás. Termín 16/6 mám volný. Budu velmi rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz je hned pod vloženou fotografií. S pozdravem a přáním všeho dobrého Honza
Odpovědět
Dobré ráno, díky všem za nabídky, máme vybráno.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Jsme z Brna. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?