Fotograf, 15.8.2020, Kozlovice

Zdravím, hledáme nějakého šikovného fotografa či šikovnou fotografku na svatbu 15.8.2020 na cca 6-8 hodin. Našel by se někdo s ceníkem do 10 000 Kč? Případně můžete někoho doporučit? :-) Předem díky za nabídky. Iva Sušilová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ s nabídkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 je otevřená a rezervace na příští rok již přijímám a termíny se plní. Rád se nafocení vaší svatby ujmu. Které Kozlovice plánujete? ty u Plzně? Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám svatbu nafotím. Info najdete na mých stránkách a do ceny se určitě vejdeme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám také volný termín a i cenově to vychází :-) portfolio a ceník naleznete na mých stránkách. Zdraví Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda přijedu. Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje ukázka a následně i web. Ráda nafotím Váš svatební den. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má nabídka osloví, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace nadete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Vaši svatbu. Pokud se Vám bude líbit moje ukázka, veškeré informace naleznete na mém webu. S přáním hezkého dne Jindra Pekař
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_96 Dobrý den slečno Ivo, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivca_96 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?