Fotograf/ka 11.8.2018 na svatbu u Zlína?

Dobrý den, sháníme fotografa na tento termín svatby. Můžete někoho doporučit? Moc děkuji za odpovědi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Ivko, mám to kousek a mám v tomto termínu volno. Mrkněte ke mně na web a když se budou fotky líbit, napište, domluvíme se :-) .
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a do Zlína to nemám daleko, víc posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den! Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @ivkakr Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - foto a video :)
Odpovědět
Dobrý den :) mám volno a ze Zlínkska jsem . Podívejte se ke mě na web a napiště mi mail nebo klidně volejte :) Zatím se mějte krásně, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, uvedený termín mám volný. Na mé webové presentaci najdete ukázky včetně ceníku. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když se budou líbit fotografie, můžeme se domluvit i osobně, v prosinci fotím ve Zlíně... Tak stačí napsat nebo zavolat :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám ve Vašem termínu volno, takže mrkněte na můj web, a bude-li se Vám líbit, co tam uvidíte, tak mi napište přes kontaktní formulář. Prima zbytek neděle. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, reference najdete na webu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, posílám i já svou nabídku a bližší info naleznete na webu S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud stále sháníte fotografa, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. S pozdravem Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Tu sobotu mám ještě volnou. Mrknout můžete na web nebo instagram: https://www.instagram.com/janlipina/ budu se těšit
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. Přeji vše jen dobré S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?