Fotograf/ka 11.6.2016 Vyškov

Profilova fotka
Dobrý večer, hledáme svatebního fotografa/ku pro nafocení našeho svatebního dne od příjezdu na obřad po první novomanželský tanec. Svatba bude 11.6.2016 ve Vyškově. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @dizinka, info o mé práci mám na webových stránkách. A nebo mohu zavolat. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@dizinka Dobrý den, termín mám volný, pokud by Vás moje fotky zaujaly, ráda přijedu :-). Cenovou nabídku a info posílám do zprávy. Hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme krásný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je prozatím volný, můžete se podívat na stránky a když se Vám fotografie i cena budou líbit, rád budu Vaším fotografem. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? Nabízím fotografování svatebních obřadů v různých variantách po celé České republice. Veškeré ceny najdete v odkaze na webové stránky. Najdete mne také zde na facebooku pro případné dotazy.
Odpovědět
Ahoj, na 11.6. jsem měla rezervované služby (komplet visage, styling, focení celého dne) od skvělé Sonky Skerik z Brna. Svatbu ale odkládáme, takže termín je volný a ráda vám ho přenechám. Soňa je perfektní, co se týče všeho :) Však stačí, když kouknete na její profil a hodnocení. Z nevěsty vždy vytvoří úžasnou bytost. Tady je například reportáž z letního svatebního focení: https://www.facebook.com/media/set/?s... Když budete mít zájem, kontaktujte mě přes zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volno, rada bych Vam nabidla sve sluzby, podivejte se na me stranky a poukd Vas zaujmou, budu rada, kdyz date vedet. Mam destiletou zkusenost s focenim svateb, vesmes v Anglii, cena celodenniho je 8tis kc, s pozdravem Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Krasný dobrý večer, Váš termin mám zatim volný. V případě že by Vás má práce zaujala, napište - ráda se s Vámi sejdu osobně. S pozdravem Blahová
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za všechny nabídky. Fotografa už máme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dizinka Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?