Menu Forum

Fotograf/ka 11.6.2016 Vyškov

3. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
9
Registrovala se 20. července 2008 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků a 1 inzerát. Má 8 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
9
Registrovala se 20. července 2008 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků a 1 inzerát. Má 8 přátel. Region Vyškov.
 Dobrý večer, hledáme svatebního fotografa/ku pro nafocení našeho svatebního dne od příjezdu na obřad po první novomanželský tanec. Svatba bude 11.6.2016 ve Vyškově. Předem děkuji za nabídky.
4. led v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

Foto a video - Region Praha
19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den @dizinka, info o mé práci mám na webových stránkách. A nebo mohu zavolat. Pavel
4. led v 19:44  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@dizinka Dobrý den,
termín mám volný, pokud by Vás moje fotky zaujaly, ráda přijedu emoticon. Cenovou nabídku a info posílám do zprávy.

Hezký večer,

Mariana Ryšavá
4. led ve 22:22  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte.

Přejeme krásný den, Mirka a Petr čočkovi
4. led ve 22:24  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
tento termín je prozatím volný, můžete se podívat na stránky a když se Vám fotografie i cena budou líbit, rád budu Vaším fotografem.
S pozdravem Lukáš.
5. led v 09:06  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
licamann
Lukáš Černý - Svatební a portrétní fotograf
Lukáš Černý PRO

Foto a video - Region Děčín
1

“Soutěž o fotografování ZDARMA Připravil jsem pro vás soutěž o svatební fotografování ZDARMA. Hrajte o celodenní fotografování zdarma a nebo se slevou až 50 %. Mám pro vás připraveno 5 otázek, které jsou zaměřené na naší firmu a služby s ní spojené. Veškeré odpovědi se dají dohledat na našich webových stránkách. První cena je celodenní fotografování zdarma, balíček obsahuje totéž”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
licamann
Lukáš Černý - Svatební a portrétní fotograf
Lukáš Černý PRO

Foto a video - Region Děčín
1

“Soutěž o fotografování ZDARMA Připravil jsem pro vás soutěž o svatební fotografování ZDARMA. Hrajte o celodenní fotografování zdarma a nebo se slevou až 50 %. Mám pro vás připraveno 5 otázek, které jsou zaměřené na naší firmu a služby s ní spojené. Veškeré odpovědi se dají dohledat na našich webových stránkách. První cena je celodenní fotografování zdarma, balíček obsahuje totéž”
(Před 10 měsíci)

HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? Nabízím fotografování svatebních obřadů v různých variantách po celé České republice. Veškeré ceny najdete v odkaze na webové stránky. Najdete mne také zde na facebooku pro případné dotazy.
5. led ve 12:18  •  www.lukascerny.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
naadja
Registrovala se 4. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
naadja
Registrovala se 4. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, na 11.6. jsem měla rezervované služby (komplet visage, styling, focení celého dne) od skvělé Sonky Skerik z Brna. Svatbu ale odkládáme, takže termín je volný a ráda vám ho přenechám. Soňa je perfektní, co se týče všeho emoticon Však stačí, když kouknete na její profil a hodnocení. Z nevěsty vždy vytvoří úžasnou bytost. Tady je například reportáž z letního svatebního focení: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.857707024327287.1073741833.709974572433867&type=3 Když budete mít zájem, kontaktujte mě přes zprávu.
24. led ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
 Dobry den, ja mam toto datum stale volno, rada bych Vam nabidla sve sluzby, podivejte se na me stranky a poukd Vas zaujmou, budu rada, kdyz date vedet. Mam destiletou zkusenost s focenim svateb, vesmes v Anglii, cena celodenniho je 8tis kc, s pozdravem Katka
24. led ve 23:51  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
 Krasný dobrý večer,
Váš termin mám zatim volný.
V případě že by Vás má práce zaujala, napište - ráda se s Vámi sejdu osobně.
S pozdravem Blahová
26. led ve 20:35  •  www.blahowicz.g6.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
9
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
9
 Děkuji za všechny nabídky. Fotografa už máme. emoticon
26. led ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@dizinka
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
27. led ve 22:53  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO