Fotograf/ka 10.6.2023 Kdousov, celý den

Profilova fotka
Ahoj, hledáme fotografa na naši anglicko-česko-franouzskou svatbu v Kdousově na Vysočině. Svatba se bude konat 10.6.2023. Pecka by byla umět základy francouzštiny, ale není to podmínkou. Hledáme fotografa/fotografku na celý den 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme dvojice svatebních fotografů Patrik & Radka. Bylo by nám potěšením s vámi spolupracovat. (Ale bez angličtiny a francouzštiny 😀 - seženeme si tlumočení 😀😀😀) Informace ke svatebnímu focení jsou v odkazu. https://okemfotografa.cz/cenik/inform...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám zatím volný a rád vám svatbu nafotím. Francouzsky sice neumím, ale Anglicky mluvím obstojně a mám za sebou několik mezinárodních svateb 🙂 Dělám přirozené fotky, žádné vykloubené pózy. Vy, vaše emoce a spousta super momentek. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb Jestli hledáte pohodáře, se kterým je sranda a focení si chcete užít, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ahoj! Studovala jsem ve Francii, takže fotit česko-francouzskou svatbu by byl splněný sen. 🙂 Obvykle fotím v páru s manželem, který mluví alespoň anglicky. 🙂 10. června se Vás moc rádi ujmeme, naše portfolio si můžete prohlédnout na stránkách Srdečně Alice Charvátová
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankovakristi Dobrý den, píšu Vám soukromou zprávu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Francouzštinu bohužel neovládám, ale angličtina je bez problémů 😉 Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bylo by mi potěšením Vaši mezinárodní ♥ svatbu přirozeně, upřímně a krásně zachytit. Anglicky mluvím plynně, francouzsky také trošku, můj švagr je francouz, tak se učím od něj. Jak vždycky říká: La vie est belle... 😉 Přeju všechno dobré, Pavel Růžička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 Tento termín máme volný a moc rády vám vytvoříme vzpomínky na svatební den. Když tak mrkněte na naše portfolio. 🙂 (Bohužel francouzsky ani anglicky nehovoříme).. S pozdravem, Nikola a Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsala jsem Vám soukromou zprávu s nabídkou focení. Budu moc ráda, pokud se ozvete. Děkuji a přeji pěkný den, Skupieňová - FotoKate
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, fotografka a kameraman, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, která se společně s Vámi zasměje, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Více informací najdete na našem WEBU, který je na začátku tohoto příspěvku🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankovakristi Dobrý den slečno Kristíno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě! Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Ve váš termín mám ještě volno a moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím 🙂 Angličtina problém není, francouzsky sice nemluvím,ale do června bych pár frází možná mohla zvládnout 😁
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?