Fotograf/ka 1.8.2015 Nové Měso na Moravě

Sháníme fotografa/ku na termín 1.8.2015 v okolí Nového Města na Moravě. Neznáte někdo? Popřípadě prosím nabídněte. Děkuji! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám zatím volný. Fotky i ceník mám na webových stránkách. Kdyby se vám naše práce líbila, ozvěte se :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, na Žďársku fotím svatby pravidelně .-) S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, váš termín mám volný, pokud se vám má práce líbí (webové stránky nebo profil FB) neváhejte napsat. Hezký večer Lucka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotíme ve dvou fotografech a Váš termín máme v současnosti volný. Pro bližší informace o nás se prosím podívejte na naše internetové stránky a v případě, že Vás zaujmeme, tak se ozvěte :) Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, váš termín máme zatím volný. Dovolím si vám zaslat i zprávičku. Budeme moc rádi, když prozatím mrknete na náš web. Najdete tam vše užitečné, od ceníků, přes popisy jednotlivých svatebních balíčků až po ukázky ze svatebního fotografování. Přeji hezký zbytek dne Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník najdete na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, máme volno :) Fotíme ve dvou, předsvatební smlouva a schůzka jsou samozřejmostí. Veškeré informace (ceníky, balíčky, termíny a ostatní) a nejnovější fotky najdete na našem facebooku a webu. Pokud se Vám bude naše práce líbit, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby, termín prozatím volný. Portfolio s ceníkem naleznete v odkazu zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé). Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, těším se na setkání na předsvatební schůzce. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mám tento termín volný. Nahlédněte na můj ceník;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
Odpovědět
Ahojky hledám pro svoji sestru na svatbu šikovného fotografa/fotografku, která má volný termín 8.8.2015 svatba se bude konat v okolí Poličky děkuji :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, právě se mi uvolnil Váš termín. Pokud ještě nejste rozhodnutá, tak budu rád, když se podíváte na moji práci. Více na webu a zdejším profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Medium", "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Termín nakonec budou mít asi 22.8.2015 :-) můžete posílat nějaké nabídky příp.doporučit :-) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
22. 8. mám volno, ceník najdete na webu a reference zde na profilu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?